Nationale ploegwedstrijden te Bergeijk begonnen
AOC ploegkampioenen 2016 bekend
Autonomous Fendt 516 met x-pert package van Precision makers
Detail uitslagen modern, 2016 Einduitslag-totaal
Detail uitslagen oldtimer, 2016uitslagen-oldtimers
Detail uitslagen paarden, 2016-uitslag-paarden
Detail uitslagen AOC, 2016 Uitslag AOC
Uitslagen Rondgaand
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Har Meuwissen | John Deere | Kverneland | 427.0 | 1 |
John Buijs | Kubota | Kverneland | 404.0 | 2 |
Ad Buijs | Fendt | Kverneland | 397.5 | 3 |
Jack Linssen | Massey Ferguson | Kverneland | 379.5 | 4 |
John Meijers | Massey Ferguson | Kverneland | 362.0 | 5 |
Jannes vd Pas | International | Kverneland | 354.5 | 6 |
Clemens Wouters | Fendt | Kverneland | 352.5 | 7 |
Wim vd Pas | John Deere | Kverneland | 350.0 | 8 |
Bart Vonk | Hanomag | Kverneland | 300.0 | 9 |
Bert Beijens | Ford | Kverneland | 353.5 | 10 |
Uitslagen Wentel
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Ton Meuwissen | John Deere | Kverneland | 439.5 | 1 |
Stefan Schreur | New Holland | Kverneland | 419.0 | 2 |
Jack vd Broek | Case IH | Kverneland | 415.5 | 3 |
Harm vd Velden | Fendt | Kverneland | 385.5 | 4 |
Bram van Beers | Fendt | Kverneland | 375.0 | 5 |
Gerjan Roetert | Case IH | Kverneland | 371.0 | 6 |
Gerard Kienhuis | John Deere | Vogel&Noot | 359.0 | 7 |
Bert Bresser | John Deere | Kverneland | 351.5 | 8 |
Henry Schroijen | John Deere | Goudland/Kverne | 343.5 | 9 |
Mark Boksem | Fendt | Kverneland | 337.0 | 10 |
Jos vd Sanden | Renault | Kverneland | 327.5 | 11 |
Jarno Schoonen | New Holland | Kverneland | 318.5 | 12 |
Geert Tiebot | Fendt | Kverneland | 308.5 | 13 |
Jules Hermans | John Deere | Lemken | 299.5 | 14 |
Martijn Smeenk | Case IH | Kverneland | 294.0 | 15 |
Oldtimer Rondgaand wielploegen
Naam | Plaats | Totaal | Plaats |
Henri Schut | Varselder | 156 | 1 |
Jan de Pinth | Nieuwkuijk | 155 | 2 |
Harrie Kusters | Ysselstein LB | 155 | 3 |
Roel Mennega | Eext | 154 | 4 |
Bas Martens | Lewedorp | 150 | 5 |
Adrie v Strien | Wolphaartsdijk | 146 | 6 |
Leen Ras | Bellingwolde | 144 | 7 |
Peter Beex | Veldhoven | 144 | 8 |
Jan vd Zanden | America | 139 | 9 |
Henk Tuitelaars | Baarle Nassau | 138 | 10 |
Jan Rijnen | Wintelre | 132 | 11 |
Jan van Herk | Riethoven | 131 | 11 |
Menno de Graaf | Breezand | 128 | 13 |
Rico Swuste | Sijbekarspel | 128 | 13 |
Rene Schut | Varselder | 128 | 15 |
Berend Migchels | Onstwedde | 127 | 16 |
Willem Leeuwerik | Wildervank | 127 | 17 |
Hans Kuipers | Reusel | 127 | 18 |
Piet van Kemenade | Someren | 126 | 19 |
Gerrit Vrieling | Dalen | 124 | 20 |
Karel Tuitelaars | Baarle-Nassau | 119 | 21 |
Oldtimer Hefploegen
Naam | Plaats | Totaal | Plaats |
Frans Das | Veldhoven | 155 | 1 |
Jan Jonkers | Elshout | 154 | 2 |
Henk Pras | Valthe | 147 | 3 |
Piet Kuipers | Den Hout | 143 | 4 |
Jos Witte | Den Burg | 142 | 5 |
Johannes Timmer | Putten | 141 | 6 |
Aljan Nicolai | Drouwenermond | 141 | 7 |
Tom Smaling | Steensel | 141 | 8 |
Erik Schuringa | Veendam | 139 | 9 |
Dinant Nicolai | Assen | 136 | 10 |
Kees de Looff | Arnemuiden | 133 | 11 |
Maarten de Jong | Mantinge | 131 | 12 |
Jantinus Joldersma | Smilde | 128 | 13 |
Bertus Huijbrechts | Lage Zwaluwe | 127 | 14 |
Noud v Roij | Riethoven | 125 | 15 |
Dirk Beverlo | Deil | 122 | 16 |
John Degenkamp | Breukelen | 118 | 17 |
André Veldman | Heerhugowaard | 111 | 18 |
Kees Donkers | Rijen | 108 | 19 |
Arie Degenkamp | Breukelen | 99 | 20 |
Ad de Jong | Baarle-Nassau | 94 | 21 |
Oldtimer heen- en weergaand ploegen
Naam | Plaats | Totaal | Plaats |
Jan Ligtvoet | Oosteind | 163 | 1 |
Marius Jenniskens | Sambeek | 162 | 2 |
Ben Buijs | Etten Leur | 161 | 3 |
Jan Hollebrandse | Teteringen | 155 | 4 |
Luud Jacobs | Boxtel | 152 | 4 |
Richard de Vries | Wellerlooi | 150 | 6 |
Gerard Looijesteijn | Anna Paulowna | 149 | 7 |
H. Navis | Doetinchem | 147 | 8 |
Ad Hagenaars | Oud Gastel | 146 | 9 |
Robert Smout | Rijsbergen | 144 | 10 |
Maurice v/d Aa | Mariahout | 144 | 11 |
Kees Romme | Alphen NB | 140 | 12 |
Marco Ridder | Zuidermeer | 139 | 13 |
Wim van den Brink | Wijhe | 134 | 14 |
Kees Bastiaansen | Rijsbergen | 131 | 15 |
Jelle Pauzinga | Zuidermeer | 128 | 16 |
Dirk Schrooder Kuiper | Dronten | 122 | 17 |
Jan Oosterhof | Den Burg | 115 | 18 |
J. de Laat | Rutten | 113 | 19 |
Anko Broekema | Ruinerwold | 99 | 20 |
Frank Coppelmans | Keldonk | 90 | 21 |
Paardenploegen
Naam | Plaats | Type ploeg | Paarden | Totaal | Plaats |
Wim Koevoets | Sprundel | Wentel | Bram | 150 | 1 |
Kees Koenen | Sprundel | Wentel | Lin | 148 | 2 |
Theo Herrijgers | Sprundel | Wentel | Iris | 138 | 3 |
Ko Brooijmans | Tholen | Wentel | Greta en Rita van Bleijendaal | 138 | 4 |
Peter van Gaal | Berlicum | Wentel | Claartje en Vera van de Panhoeve | 130 | 5 |
Jan van Schijndel | Heesch | Wentel | Wiske van de Klaverhoeve en Annemarie in den Draai | 112 | 6 |
Andre Bekkers | Berlicum | Wentel | Thor van ’t Goedhof en Kobus van Seldensate | 102 | 7 |
Erik Leendertse | Biggenkerke | Wentel | Fientje van de Blauwpoort | 94 | 8 |
Uitslagen wentelploegen AOC
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Dennis van der Velden | Fendt | Lemken | 175.5 | 1 |
Fenno van de Vendel | John Deere | Kverneland | 173.0 | 2 |
Mark Kappert | New Holland | Pöttinger | 159.5 | 3 |
Roel Hartemink | Deutz | Rabewerk | 155.0 | 4 |
Koen Arentsen | Fiat | Frost | 152.0 | 5 |
Brad Boschker | John Deere | Rumptstad | 142.5 | 6 |
Jari Krol | New Holland | Kuhn | 127.5 | 7 |
Voorlopige uitslag Rondgaand
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Har Meuwissen | John Deere | Kverneland | 205.0 | 1 |
Ad Buijs | Fendt | Kverneland | 197.5 | 2 |
John Buijs | Kubota | Kverneland | 191.0 | 3 |
John Meijers | Massey Ferguson | Kverneland | 189.0 | 4 |
Jack Linssen | Massey Ferguson | Kverneland | 187.0 | 5 |
Jannes vd Pas | International | Kverneland | 179.5 | 6 |
Wim vd Pas | John Deere | Kverneland | 173.0 | 7 |
Clemens Wouters | Fendt | Kverneland | 161.5 | 8 |
Bart Vonk | Hanomag | Kverneland | 138.5 | 9 |
Bert Beijens | Ford | Kverneland | 178.5 | 10 |
Voorlopige uitslag wentel
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Ton Meuwissen | John Deere | Kverneland | 221.5 | 1 |
Stefan Schreur | New Holland | Kverneland | 206.5 | 2 |
Jack vd Broek | Case IH | Kverneland | 200.5 | 3 |
Harm vd Velden | Fendt | Kverneland | 193.0 | 4 |
Bram van Beers | Fendt | Kverneland | 188.0 | 5 |
Gerjan Roetert | Case IH | Kverneland | 183.5 | 6 |
Gerard Kienhuis | John Deere | Vogel&Noot | 176.5 | 7 |
Geert Tiebot | Fendt | Kverneland | 170.5 | 8 |
Henry Schroijen | John Deere | Goudland/Kverne | 169.5 | 9 |
Mark Boksem | Fendt | Kverneland | 167.5 | 10 |
Bert Bresser | John Deere | Kverneland | 163.5 | 11 |
Jos vd Sanden | Renault | Kverneland | 162.0 | 12 |
Jarno Schoonen | New Holland | Kverneland | 159.5 | 13 |
Martijn Smeenk | Case IH | Kverneland | 140.0 | 14 |
Jules Hermans | John Deere | Lemken | 139.0 | 15 |
Programma voor de nationale ploegwedstrijden aan de Kapelweg te Bergeijk ziet er als volgt uit:
Vrijdag 28 oktober 2016
10.15 u Opening Nationale ploegwedstrijd 2016.
Instructie deelnemers in de tent.
10.45 u Parade
11.45 u Start Nationale ploegwedstrijd “beginvoor”.
12.05 u Einde “beginvoor”, pauze deelnemers.
12.50 u Hervatting Nationale ploegwedstrijden.
15.30 u Einde ploegwedstrijd
18.00 u Bekendmaking voorlopige uitslag eerste dag modern.
Bekendmaking winnaar AOC ploegwedstrijd in de tent.
Zaterdag 29 oktober 2016
9.00 u Opening Nationale ploegwedstrijden.
Instructie deelnemers in de tent.
9.30 u Parade
10.15 u Start Nationale ploegwedstrijd, modern, oude tractoren en paarden.
10.35 u Einde “beginvoor”, pauze deelnemers.
11.20 u Hervatting Nationale ploegwedstrijden.
14.00 u Einde ploegwedstrijd modern en paarden.
15:00 u Bekendmaking uitslag paarden op het hoofdterrein
15.00 u Einde ploegwedstrijd oude tractoren.
17.30 u Bekendmaking uitslagen oude tractoren en modern in de tent
19.00 u Sluiting.