Categorie archieven: Wedstrijden
Harm van der Velden 16e en Bram van Beers 20e
Op de Europese Ploegwedstrijden voor wentelploegen hebben Harm en Bram het goed gedaan. Het was voor hen de eerste keer om aan een internationale wedstrijd deel te nemen.
Winnaar was Jer Coakley, Ierland, 2e Dan Donnely, Ierland, 3e James Coulter, Noord Ierland.
De eerste dag is grasland geploegd, de tweede dag een stoppel.
Coach Arnold Tijhuis is tevreden over de bereikte resultaten. Voorafgaand aan de wedstrijden was nog uitgebreid geoefend. Eerst onofficieel bij een boer in Zuid Duitsland, en daarna officieel als onderdeel van de wedstrijd in Zwitserland.
De wedstrijden werden gehouden in Diessenhofen, Zwitserland op 19 en 20 augustus.
Hieronder de volledige uitslagen lijst.
Uitslagen Bergeijk zaterdag
Detail uitslagen modern, 2016 Einduitslag-totaal
Detail uitslagen oldtimer, 2016uitslagen-oldtimers
Detail uitslagen paarden, 2016-uitslag-paarden
Detail uitslagen AOC, 2016 Uitslag AOC
Uitslagen Rondgaand
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Har Meuwissen | John Deere | Kverneland | 427.0 | 1 |
John Buijs | Kubota | Kverneland | 404.0 | 2 |
Ad Buijs | Fendt | Kverneland | 397.5 | 3 |
Jack Linssen | Massey Ferguson | Kverneland | 379.5 | 4 |
John Meijers | Massey Ferguson | Kverneland | 362.0 | 5 |
Jannes vd Pas | International | Kverneland | 354.5 | 6 |
Clemens Wouters | Fendt | Kverneland | 352.5 | 7 |
Wim vd Pas | John Deere | Kverneland | 350.0 | 8 |
Bart Vonk | Hanomag | Kverneland | 300.0 | 9 |
Bert Beijens | Ford | Kverneland | 353.5 | 10 |
Uitslagen Wentel
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Ton Meuwissen | John Deere | Kverneland | 439.5 | 1 |
Stefan Schreur | New Holland | Kverneland | 419.0 | 2 |
Jack vd Broek | Case IH | Kverneland | 415.5 | 3 |
Harm vd Velden | Fendt | Kverneland | 385.5 | 4 |
Bram van Beers | Fendt | Kverneland | 375.0 | 5 |
Gerjan Roetert | Case IH | Kverneland | 371.0 | 6 |
Gerard Kienhuis | John Deere | Vogel&Noot | 359.0 | 7 |
Bert Bresser | John Deere | Kverneland | 351.5 | 8 |
Henry Schroijen | John Deere | Goudland/Kverne | 343.5 | 9 |
Mark Boksem | Fendt | Kverneland | 337.0 | 10 |
Jos vd Sanden | Renault | Kverneland | 327.5 | 11 |
Jarno Schoonen | New Holland | Kverneland | 318.5 | 12 |
Geert Tiebot | Fendt | Kverneland | 308.5 | 13 |
Jules Hermans | John Deere | Lemken | 299.5 | 14 |
Martijn Smeenk | Case IH | Kverneland | 294.0 | 15 |
Oldtimer Rondgaand wielploegen
Naam | Plaats | Totaal | Plaats |
Henri Schut | Varselder | 156 | 1 |
Jan de Pinth | Nieuwkuijk | 155 | 2 |
Harrie Kusters | Ysselstein LB | 155 | 3 |
Roel Mennega | Eext | 154 | 4 |
Bas Martens | Lewedorp | 150 | 5 |
Adrie v Strien | Wolphaartsdijk | 146 | 6 |
Leen Ras | Bellingwolde | 144 | 7 |
Peter Beex | Veldhoven | 144 | 8 |
Jan vd Zanden | America | 139 | 9 |
Henk Tuitelaars | Baarle Nassau | 138 | 10 |
Jan Rijnen | Wintelre | 132 | 11 |
Jan van Herk | Riethoven | 131 | 11 |
Menno de Graaf | Breezand | 128 | 13 |
Rico Swuste | Sijbekarspel | 128 | 13 |
Rene Schut | Varselder | 128 | 15 |
Berend Migchels | Onstwedde | 127 | 16 |
Willem Leeuwerik | Wildervank | 127 | 17 |
Hans Kuipers | Reusel | 127 | 18 |
Piet van Kemenade | Someren | 126 | 19 |
Gerrit Vrieling | Dalen | 124 | 20 |
Karel Tuitelaars | Baarle-Nassau | 119 | 21 |
Oldtimer Hefploegen
Naam | Plaats | Totaal | Plaats |
Frans Das | Veldhoven | 155 | 1 |
Jan Jonkers | Elshout | 154 | 2 |
Henk Pras | Valthe | 147 | 3 |
Piet Kuipers | Den Hout | 143 | 4 |
Jos Witte | Den Burg | 142 | 5 |
Johannes Timmer | Putten | 141 | 6 |
Aljan Nicolai | Drouwenermond | 141 | 7 |
Tom Smaling | Steensel | 141 | 8 |
Erik Schuringa | Veendam | 139 | 9 |
Dinant Nicolai | Assen | 136 | 10 |
Kees de Looff | Arnemuiden | 133 | 11 |
Maarten de Jong | Mantinge | 131 | 12 |
Jantinus Joldersma | Smilde | 128 | 13 |
Bertus Huijbrechts | Lage Zwaluwe | 127 | 14 |
Noud v Roij | Riethoven | 125 | 15 |
Dirk Beverlo | Deil | 122 | 16 |
John Degenkamp | Breukelen | 118 | 17 |
André Veldman | Heerhugowaard | 111 | 18 |
Kees Donkers | Rijen | 108 | 19 |
Arie Degenkamp | Breukelen | 99 | 20 |
Ad de Jong | Baarle-Nassau | 94 | 21 |
Oldtimer heen- en weergaand ploegen
Naam | Plaats | Totaal | Plaats |
Jan Ligtvoet | Oosteind | 163 | 1 |
Marius Jenniskens | Sambeek | 162 | 2 |
Ben Buijs | Etten Leur | 161 | 3 |
Jan Hollebrandse | Teteringen | 155 | 4 |
Luud Jacobs | Boxtel | 152 | 4 |
Richard de Vries | Wellerlooi | 150 | 6 |
Gerard Looijesteijn | Anna Paulowna | 149 | 7 |
H. Navis | Doetinchem | 147 | 8 |
Ad Hagenaars | Oud Gastel | 146 | 9 |
Robert Smout | Rijsbergen | 144 | 10 |
Maurice v/d Aa | Mariahout | 144 | 11 |
Kees Romme | Alphen NB | 140 | 12 |
Marco Ridder | Zuidermeer | 139 | 13 |
Wim van den Brink | Wijhe | 134 | 14 |
Kees Bastiaansen | Rijsbergen | 131 | 15 |
Jelle Pauzinga | Zuidermeer | 128 | 16 |
Dirk Schrooder Kuiper | Dronten | 122 | 17 |
Jan Oosterhof | Den Burg | 115 | 18 |
J. de Laat | Rutten | 113 | 19 |
Anko Broekema | Ruinerwold | 99 | 20 |
Frank Coppelmans | Keldonk | 90 | 21 |
Paardenploegen
Naam | Plaats | Type ploeg | Paarden | Totaal | Plaats |
Wim Koevoets | Sprundel | Wentel | Bram | 150 | 1 |
Kees Koenen | Sprundel | Wentel | Lin | 148 | 2 |
Theo Herrijgers | Sprundel | Wentel | Iris | 138 | 3 |
Ko Brooijmans | Tholen | Wentel | Greta en Rita van Bleijendaal | 138 | 4 |
Peter van Gaal | Berlicum | Wentel | Claartje en Vera van de Panhoeve | 130 | 5 |
Jan van Schijndel | Heesch | Wentel | Wiske van de Klaverhoeve en Annemarie in den Draai | 112 | 6 |
Andre Bekkers | Berlicum | Wentel | Thor van ’t Goedhof en Kobus van Seldensate | 102 | 7 |
Erik Leendertse | Biggenkerke | Wentel | Fientje van de Blauwpoort | 94 | 8 |
Uitslagen Bergeijk 1e dag
Uitslagen wentelploegen AOC
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Dennis van der Velden | Fendt | Lemken | 175.5 | 1 |
Fenno van de Vendel | John Deere | Kverneland | 173.0 | 2 |
Mark Kappert | New Holland | Pöttinger | 159.5 | 3 |
Roel Hartemink | Deutz | Rabewerk | 155.0 | 4 |
Koen Arentsen | Fiat | Frost | 152.0 | 5 |
Brad Boschker | John Deere | Rumptstad | 142.5 | 6 |
Jari Krol | New Holland | Kuhn | 127.5 | 7 |
Voorlopige uitslag Rondgaand
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Har Meuwissen | John Deere | Kverneland | 205.0 | 1 |
Ad Buijs | Fendt | Kverneland | 197.5 | 2 |
John Buijs | Kubota | Kverneland | 191.0 | 3 |
John Meijers | Massey Ferguson | Kverneland | 189.0 | 4 |
Jack Linssen | Massey Ferguson | Kverneland | 187.0 | 5 |
Jannes vd Pas | International | Kverneland | 179.5 | 6 |
Wim vd Pas | John Deere | Kverneland | 173.0 | 7 |
Clemens Wouters | Fendt | Kverneland | 161.5 | 8 |
Bart Vonk | Hanomag | Kverneland | 138.5 | 9 |
Bert Beijens | Ford | Kverneland | 178.5 | 10 |
Voorlopige uitslag wentel
Naam | Trekker | Ploeg | Punten | Plaats |
Ton Meuwissen | John Deere | Kverneland | 221.5 | 1 |
Stefan Schreur | New Holland | Kverneland | 206.5 | 2 |
Jack vd Broek | Case IH | Kverneland | 200.5 | 3 |
Harm vd Velden | Fendt | Kverneland | 193.0 | 4 |
Bram van Beers | Fendt | Kverneland | 188.0 | 5 |
Gerjan Roetert | Case IH | Kverneland | 183.5 | 6 |
Gerard Kienhuis | John Deere | Vogel&Noot | 176.5 | 7 |
Geert Tiebot | Fendt | Kverneland | 170.5 | 8 |
Henry Schroijen | John Deere | Goudland/Kverne | 169.5 | 9 |
Mark Boksem | Fendt | Kverneland | 167.5 | 10 |
Bert Bresser | John Deere | Kverneland | 163.5 | 11 |
Jos vd Sanden | Renault | Kverneland | 162.0 | 12 |
Jarno Schoonen | New Holland | Kverneland | 159.5 | 13 |
Martijn Smeenk | Case IH | Kverneland | 140.0 | 14 |
Jules Hermans | John Deere | Lemken | 139.0 | 15 |
Programma Nationale Ploegwedstrijden Bergeijk
Programma voor de nationale ploegwedstrijden aan de Kapelweg te Bergeijk ziet er als volgt uit:
Vrijdag 28 oktober 2016
10.15 u Opening Nationale ploegwedstrijd 2016.
Instructie deelnemers in de tent.
10.45 u Parade
11.45 u Start Nationale ploegwedstrijd “beginvoor”.
12.05 u Einde “beginvoor”, pauze deelnemers.
12.50 u Hervatting Nationale ploegwedstrijden.
15.30 u Einde ploegwedstrijd
18.00 u Bekendmaking voorlopige uitslag eerste dag modern.
Bekendmaking winnaar AOC ploegwedstrijd in de tent.
Zaterdag 29 oktober 2016
9.00 u Opening Nationale ploegwedstrijden.
Instructie deelnemers in de tent.
9.30 u Parade
10.15 u Start Nationale ploegwedstrijd, modern, oude tractoren en paarden.
10.35 u Einde “beginvoor”, pauze deelnemers.
11.20 u Hervatting Nationale ploegwedstrijden.
14.00 u Einde ploegwedstrijd modern en paarden.
15:00 u Bekendmaking uitslag paarden op het hoofdterrein
15.00 u Einde ploegwedstrijd oude tractoren.
17.30 u Bekendmaking uitslagen oude tractoren en modern in de tent
19.00 u Sluiting.