Deelnemers nationale ploegwedstrijd per 19-7 | |||
Rondgaand | |||
Marko Bentum | Veendam | Massey Ferguson | Kverneland |
Martijn Bentum | Veendam | Case | Rabewerk |
Ad Buijs | Hedikhuizen | Fendt | Kverneland |
Kor de Jonge | Wildervank | John Deere | Rumptstad |
Kees van de Kar | Marknesse | BM 350 | Kverneland |
Theo Lambers | Borgercompagnie | Zetor | Platex |
Jack Linssen | Horn | Massey Ferguson | Kverneland |
John Meijers | Herkenbosch | Massey Ferguson | Kverneland |
Har Meuwissen | Maasbracht | John Deere | Kverneland |
Arnold Panman | Wildervank | Case | Ransomes |
Jannes van de Pas | Vessem | John Deere | Kverneland |
Bart Vonk | Dronten | Hanomag | Kverneland |
Arie Wierenga | Bedum | John Deere | Kverneland |
Clemens Wouters | Reusel | Fendt | Kverneland |
Wentel | |||
Bram van Beers | Veldhoven | Fendt | Kverneland |
Jaap Boksem | Haaksbergen | Fendt | Rumptstad |
Jack van de Broek | Bladel | Case | Kverneland |
Klaas Dijkstra | Oldenhove | Case | Lemken |
Jules Hermans | Posterholt | John Deere | Lemken |
Gerard Kienhuis | Hengelo | John Deere | Vogel & Noot |
Henk Klein Koerkamp | Lettele | Renault | Rumptstad |
Remko Klein Douwel | Wijhe | Valtra | Kverneland |
Martijn Leusink | Haaksbergen | MF | Kverneland |
Ton Meuwissen | St Joost | John Deere | Kverneland |
Vincent Niehof | Lattrop | Renault | Kverneland |
Gerjan Roetert | Wesepe | Case | Kverneland |
Cees Schilder | Emmeloord | BM 350 | Rumptstad |
Stefan Schreur | Schalkhaar | New Holland | Kverneland |
Martijn Smeenk | Diepenveen | Case | Rumptstad |
Ronny Steunenberg | Olst | John Deere | Vogel & Noot |
Gertjan Stokkers | Boekelo | Ford 6610 | Regent |
Mark Veldink | Deventer | Valmet | Rumptstad |
Bert Jan Welman | Overdinkel | Case IH | Kverneland |
AOC leerlingen | |||
Peter van Beek | Hooge Zwaluwe | New Holland | Kuhn |
Luuk Bolder | Didam | New Holland | Rumptstad |
Remco Dijken | Zuidlaren | New Holland | Lemken |
Jasper Fierkens | Herwen | Claas | Rumptstad |
Stan Gunnewiek | Vragender | Claas | Lemken |
Stijn Hofmeijer | Haaksbergen | New Holland | Lemken |
Lieuwe Kuipers | Sappemeer | Case | Kverneland |
Tom Krommendijk | Wierden | n.n.b. | n.n.b. |
Roy Nass | Didam | Deutz | Rabewerk |
Dion Nijhuis | Ootmarsum | Claas | n.n.b. |
Mark Fledderman | Overschild | International | Rumptstad Rondgaand |
Wilmer Stuut | Oude Pekela | Case | Kverneland Rondgaand |
Sander Wolters | Mensingeweer | Ford | Kyllingstad Rondgaand |
Rondgaand wielploegen | |||
Peter Beex | Veldhoven | Volvo 350 1959 | Mc Cormick no 8 1950 |
Harm Bonder | Eext | M.A.N. 4N2B 1963 | Ransomes 1960 |
Jan Eerkens | Westerlee | Bolinder Munktell 2 1939 | Maring 1947 |
Menno de Graaf | Breezand | Fordson F 1926 | Ransomes 1937 |
Joan Havermans | Baarle Nassau | Allis Chalmers WD 1948 | Mc Cormick no 8 1950 |
G. van den Heuvel | Mastenbroek | Mc Cormick D 430 1958 | Mc Cormick no 8 1935 |
Hans Kuipers | Reusel | Mc Cormick 523 1965 | Mc Cormick no 8 1950 |
Harrie Kusters | Ysselstein LB | M.A.N. 1952 | Ransomes Litrac 1954 |
E. Leeuwerik | Veendam | Titan 10_20 1917 | IH Little Genius |
Bas Martens | Lewedorp | Steyr 180A 1956 | Ransomes Litrac 1948 |
Roel Mennega | Eext | Hatz TL28 1959 | Dreesman 1953 |
Berend Migchels | Onstwedde | John Deere AR 1939 | Ransomes 1939 |
Leen Ras | Bellingwolde | Bolinder Munktell 350 1959 | Ransomes 1939 |
Jan Rijnen | Wintelre | Fordson Major 1952 | Ransomes Duotrac 1953 |
Henri Schut | Varsselder | MC Cormick D436 1960 | Mc Cormick 1945 |
Rene Schut | Varsselder | Mc Cormick D324 1958 | Mc Cormick 1945 |
Adrie v Strien | Wolphaartsdijk | Hanomag R35 1955 | Cockshut 24 1945 |
Karel Tuitelaars | Baarle-Nassau | Mc Cormick super BM 1955 | Mc Cormick no 8 1950 |
G.J. Vrieling | Dalen | John Deere A 1949 | John Deere H44 1949 |
Jan de Vries | St Jacobi Parochie | Farmall H 1949 | Mc Cormick no 8 1949 |
Jan vd Zanden | America | Guldners G40A 1960 | Ransomes Proconsul 1948 |
Rondgaand hefploegen | |||
Frans Das | Veldhoven | MF 135 1962 | Kverneland Hydrein 1962 |
Arie Degenkamp | Breukelen | Ford Dexta 1961 | Kverneland 1962 |
F. Hazeleger | Putten | MF 35X 1964 | Ferguson 1954 |
Bertus Huijbrechts | Lage Zwaluwe | Mc Cormick 436 1960 | Rumptstad 115 1965 |
Jantinus Joldersma | Smilde | MF 65 1961 | Kverneland 1968 |
Maarten de Jong | Mantinge | MF 35X 1962 | Kverneland 1962 |
Ad de Jong | Baarle-Nassau | Lanz 2216 1955 | Moline 1958 |
Jan Jonkers | Elshout | MF 65 1959 | Ransomes MA 1958 |
Piet Kuipers | Den Hout | MF 35 1960 | Rumptstad 115 1962 |
Kees de Looff | Arnemuiden | MF 35X 1961 | Kverneland 1960 |
Co Looijenstein | Anna Paulowna | MF 35 1958 | Ransomes TS59M 1954 |
Aljan Nicolai | Eext | Ferguson TEF20 1955 | Ferguson 1955 |
Dinant Nicolai | Assen | Ford Dexta | Dreesman |
Jan de Pinth | Nieuwkuijk | Deutz D2505 1967 | Rumptstad 115 1959 |
Henk Pras | Valthe | Cormick DGD-4 1959 | Drenthe 1959 |
Noud van Roij | Riethoven | BM Volvo 350 1960 | Kverneland Agrator 1960 |
Tom Smaling | Steensel | Ferguson 35 1960 | Kverneland 1955 |
Erik Schuringa | Veendam | John Deere Lanz 500 1960 | Dreesman 1960 |
Johannes Timmer | Putten | MF 35 1959 | Ransomes 1950 |
André Veldman | Heerhugowaard | Ford Dexta 1963 | Kverneland 1972 |
Dirk Vos | Bovensmilde | Ferguson TED 1949 | Ferguson 1955 |
Heen en weergaande ploegen | |||
Maurice van de Aa | Mariahout | Ford Dexta 1958 | Rumptstad 1959 |
Kees Bastiaansen | Rijsbergen | Steyr 80 1950 | Krone handhef 1960 |
Ben Buijs | Etten Leur | Deutz F2L514 1951 | Lemken 2 weg 1960 |
Wim van den Brink | Wijhe | Fendt Fix2 1964 | Goudland 1960 |
Jan Evink | Wilsum | Mc Cormick D219 1958 | Mc Cormick 1949 |
Ad Hagenaars | Oud Gastel | MF 35X 1962 | Rumptstad EK30 1955 |
Jan Hollebrandse | Teteringen | Mc Cormick 436 1958 | Lemken D27 HO 1969 |
Luud Jacobs | Boxtel | Schluter S350 1965 | Rumptstad EK30 1963 |
Marius Jenniskens | Sambeek | Deutz D30S 1959 | Rumptstad EK30 1958 |
Henk Klein Velderman | Laren Gld | Mc Cormick D320 1957 | Mc Cormick 1955 |
Jan Ligtvoet | Oosteind | MF 35X 1963 | Rumptstad EK30 1962 |
Gerard Looijensteijn | Anna Paulowna | MF 35X 1962 | Rumptstad EK30 1963 |
H. Navis | Doetinchem | Porsche Junior 1959 | Krone 1959 |
Toon de Nijs | Moerstraten | Mc Cormick 423 1962 | Rumptstad EK30 1965 |
Marco Ridder | Zuidermeer | Deutz F2L612 1959 | Rumptstad 1960 |
Nol Rijkers | Bladel | Lanz GLK 1940 | IHC 42E 1937 |
Kees Romme | Alphen NB | Steyr 80 1950 | Krone handhef 1957 |
Dirk Schrooder Kuiper | Dronten | MF 35 1959 | Rumptstad 1957 |
Krijn in ’t Veld | Zuid Beijerland | Ferguson TEF 1950 | Rumptstad 1963 |
Richard de Vries | Wellerlooi | Fiat R411 | Rumptstad EK30 1960 |
Doitze Zwart | Swifterbant | Holder B12C 1964 | Eberhart 1964 |
Maandelijks archief: mei 2015
Overzicht van sponsoren toegevoegd
We zijn zeer verheugd met alle ondersteuning die we van onze sponsoren krijgen. Klik hier voor het volledige overzicht.
AOC instructiedagen
Het Aeres Praktijkcentrum in Dronten is donderdag 7 mei en vrijdag 8 mei weer gastheer voor de instructiedagen voor de AOC deelnemers aan de ploegwedstrijden.
Op donderdag 7 mei zijn er 4 deelnemers van AOC Terra en 2 deelnemers van AOC Groenhorst.
Op vrijdag 8 mei zijn er 4 deelnemers van AOC Oost.
Vanuit Aeres begeleiden Jan Dedden en Jaap de Koning deze dagen. Vanuit Ploegvereniging Nederland zijn de instructeurs Jan de Pinth, Henk Voortman, Wim van den Broek sr en Herman de Klein.