Alle berichten van Jan de Pinth

Deelnemers 2019 per 31-10

Rondgaand   
Ad BuijsHedikhuizenFendtKverneland
Jakob LambersBorgercompagnieFendtKongskilde
Jack LinssenHornMassey FergusonKverneland
Har MeuwissenMaasbrachtJohn DeereKverneland
John MeijersHerkenboschMassey FergusonKverneland
Wim van de PasVessemJohn DeereKverneland
Jannes van de Pas

Theo Schoonen
Vessem


Veldhoven
Case IH


Fiat
Kverneland


Kverneland
Johannes TimmerPuttenMassey FergusonKverneland
Bart VonkDrontenHanomagKverneland
Arie WieringaBedumJohn DeereKverneland
Clemens WoutersBladelFendtKverneland
    
Wentel   
Bram van BeersVeldhovenFendtKverneland
Niek den BoerNieuwerkerkFendtCappon
Jaap BoksemHaaksbergenFendtKverneland/Rumptstad
Mark BoksemBuurseFendtKverneland
Jack van de Broek

Gerhard Kienhuis
Bladel

Deurningen
Case IH

John Deere
Kverneland

Vogel & Noot
Ton MeuwissenMaasbrachtJohn DeereKverneland
Vincent Niehof LattropClaasKverneland
Laurens PelgromOlstMassey FergusonRabewerk
Henry SchroijenBaexemJohn DeereGoudland
Jarno SchoonenVeldhovenNew HollandKverneland
Harm van de VeldenCasterenFendtKverneland
Michael van de VeldenVeldhovenFendtKverneland
    
AOC Rondgaand   
Jens BakkerUithuizermedenZetorKverneland  
Gerben BerkepiesNooitgedachtDeutzKverneland  
Gert Jan DikboomSmildeSameRabewerk
Gert-Jan HartenhofAssenJohn DeereKverneland
Rick HoppenBellingwoldeCase IHKverneland
Jeroen KeetelsVeendamCase IHKverneland
Robert KeetelsVeendamCase IHKverneland
Martijn LingbeekNieuwe PekelaDavid Brown Kverneland
Mees MasselinkSteenderen??
Piet MellemaFinsterwoldeFiatÖverum
Rico MeyerSellingenFordKverneland
    
AOC Wentel   
Dirk Jan BinnemaEenrumNew HollandLemken  
Niels PolakNew HollandVogel & Noot
Ko van GentAlmere?Rabewerk
Jorrit van der GiezenOnderdendamDeutzRumptstad  
Kars van HallAerdt??
Jan Willem LagerweyEpeFendtLemken  
Luuk LeenaersHuijbergenJohn DeereOverum
Fank SiebelinkVarsseveldNew HollandFrost
Rob OosterhofStartenhuizenCaseRumptstad  
Niek UiterwijkVeendamDeutzKuhn  
Indy WichmanHeelwegDeutzLemken  
Oldtimers Hef   
Frans DasVeldhovenMF 35  1958Kverneland  1958
Foppe DrentGietenFord 3055  1975Lien  1955
Gerrie GremmerScheemdaBolinder  Muncktell 1967Platex 1957
Hendrik HilgendaOnstweddeNuffield 460 1958Berndt 1958
Gerard HoogendijkDrontenMF 35X  1963Kverneland Hydrein 1960
Harry HovingLochemFerguson TEF 20 1955Ferguson  1950
Jantinus JoldersmaSmildeMassey Ferguson 65 1961Kverneland 1961
Jan JonkersElshoutMF 35  1959Ramsones TS 59  1956
Piet KuipersDen HoutMF 35X 1962Rumptstad 1964
Geert KnechtHeerdeMassey Harris Pony 1947Massey Harris  1947
Reint LingbeekNieuwe PekelaDavid Brown 25D 1953Platex 1958
Roelof MoedBellingwoldeMc Cormick D439 1959Van Heuvelen1958
Aljan NicolaiEextFerguson Fe 35 1955Killingstad 1955
Alfred OlijveBovensmildeMassey Ferguson 135 1965Ferguson 1965
Jurrien PotzeRoswinkelFordson Major 1952Dreesman 1958
Henk PrasValtheFarmall  1954Drenthe  1959
Theo VisserBellingwoldeBolinder Munktell 1963Berndt 1958
Dirk SegerenMariahoutFerguson TEF 20 1955Ferguson
Gerard VossenDalfsenRenault N72  1962Kverneland hydrein 1970
Jos WitteDen BurgMassey Ferguson 35 1962Kverneland 1962
Herman ZwiersLarenCormick B275Mc Cormick  1960
    
Oldtimer getrokken   
Peter BeexVeldhovenVolvo 350  1959IHC no,8 little genius 1950
Marius. v.d. BergWekeromafgemeld
Harm BonderEextMAN 4N2B  1963Ransomes 1932
Jan EerkensWesterleeBolinder Viktor 1959Muncktell  1947
Klaas FernhoutBovensmildeMassey Ferguson 65 1960Mc Cormick 1956
Menno de GraafBreezandFordson F  1926Cormick LG No 8  1926
Piet JongejanDe Cocksdorpafgemeld
Piet van KemenadeSomerenJohn Deere 70   1955John Deere  A 54  1952
Harrie KustersYsselstein  LBMan 4wd  1946Case   1948
Hans KuipersReuselFarmall Super BMD 1953IHC no,8 little genius 1950
Bas MartensLewedorpSteyer 180A 1956Ramsomes Litrac  1948
Roel MennegaEextFord Dexta 1959Dreesman  1953
Berend MigchelsOnstweddeJohn Deere AR  1939Ransomes  1939
Leen RasBellingwoldeBolinder Munktell Volvo 1959Ransomes 1959
Erik SchuringaVeendamJohn Deere B  1940Ransomes  1940
Henri SchutVarselderMc Cormick D 436  1960Mc Cormick  1945
Albert TepperGeesbrugBM 4-25 Terrier  1959Mc Cormick  1946
Henk Tuitelaars

Rabbe Vedder
Baarle Nassau

Eext
John Deere A    1946

Fahr T22
Mc Cormick no 8    1950

Maring 1946
Robin van VorenBiervlietJohn Deere A    1945John Deere 52  1940
Gerrit VrielingDalenJohn Deere 1952John Deere  1945
Jan vd ZandenAmericaGuldner G40a 1960Ramsones Proconsul 12  1948
    
Oldtimer heen & weer   
Maurice v/d AaMariahoutFord Dexta 1959Rumptstad 1959
Cees van BaarMiddenbeemsterFiat 250 1964Rumpstad  1958
Kees BastiaansenRijsbergenSteyr 80   1950Krone handhef
Bennie BeerninkVarsseveldFarmal Cup  1949Cormick  1949
Anko BroekemaRuinerwoldDeutz D 15  1960Krone  1960
Ben BuijsEtten LeurDeutz F2l 514  1951Lemken  2 weg 1956
Johan CrooijmansGemertJohn Deere 310   1964Rumptstad EK30 1968
Theo EgbertsHilversumMassey Ferguson 35X  1964Lemken Rubin 35/35  1971
Herman Groot RoessinkBaakMc Cormick  D324Cormick  1956
Jan HollebrandseTeteringenMc Cormick 436  1959Lemken D27 HO 1969
Marius JenniskensSambeekDeutz D30S  1959Rumptstad EK30 1958
Harry NavisDoetinchemPorsche Junior 1959Krone  1959
Frank CoppelmansKeldonkLeyland 154Goudland
Jan OosterhofDen BurgMc Cormick B 275 1966Krone 1966
Marco RidderZuidermeerDeutz F2L612  1959Rumptstad  1960
Ton RidderZuidermeerDeutz F2L612  1955Hert 1957
Kees RommeAlphenSteyr 80Krone handhef
Dirk Schrooder KuiperDrontenMassey Ferguson 35   1959Rumptstad 1955
Robert SmoutRijsbergenFord Super Major  1962Rumptstad EK30 1963
Richard de VriesWellerlooiFiat R411Rumptstad EK 30 1960
Dooitze ZwartSwifterbantHolder B 12 C  1957Holder  1957
    
Oldtimer Parallel    
Mart van BenthumDe KoogFord 4000  1960Goudland 1970
Freddy BosscherDedemsvaartFordson Dexta 1960Goudland 1970
Cor DamBeerta Ford 3000  1972Goudland  1970
Maarten de JongMantingeMF 65  1962Rumptstad TW 35 1969
Dienand NicolaiAssenMassey Ferguson 35XGoudland 
Jan de PinthNieuwkuijkDeutz D2505  1967Rumptstad TW 30 1962
Cees SchilderEmmeloordBolinder Munktell  1963Rumptstad  1966
Markus WenningVlagtweddeFord 5000  1965Krone  1965
    
Paarden   
Menno Cannegieter   
Derk Fokkens Baflo rondgaand
Kees KoenenSprundelLinwentel
Duurt Kuiper Zevenhuizen rondgaand
Jan Meerman   
Obe MousBakhuizen wentel
Henk TichelaarZuidwolde rondgaand
Egon VerstGronau  

Deelnemerslijst per 9-10

Rondgaand
1 Ad Buijs Hedikhuizen
2 Jack Linssen Horn
3 John Meijers Herkenbosch
4 Har Meuwissen Maasbracht
5 Wim van de Pas Vessem
6 Jannes van de Pas Vessem
7 Johannes Timmer Putten
8 Bart Vonk Dronten
9 Clemens Wouters Bladel
Wentel
1
2 Niek den Boer Nieuwerkerk
3 Bert Bresser Diepenveen
4 Jack van de Broek Bladel
5 Lex Grootenraast Heeten
6 Ton Meuwissen Maasbracht
7 Laurens Pelgrom Olst
8 Gerjan Roetert Wesepe
9 Stefan Schreur Schalkhaar
10
11 Henry Schroyen Baexem
12 Harm van de Velden Veldhoven
13 Mark Veldink Deventer
AOC
1 Gerben Begeman Nieuwe Pekela
2 Gert-Jan Hartenhof Assen
3 Rob Oosterhof Startenhuizen
4 Jen Rosseweij Ulft
5 Frank Siebelink Varsseveld
6 Martijn Teunissen Wehl
Oldtimers Hef
1 Frans Das Veldhoven
2 Arie Degenkamp Breukelen
3 John Degenkamp Breukelen
4 Gerard Hoogendijk Dronten
5 Bertus Huijbrechts Lage Zaluwe
6 Anne Joldersma Smilde
7 Jantinus Joldersma Smilde
8 Jan Jonkers Elshout
9 Geert Knecht Heerde
10 Piet Kuipers Den Hout
11 Reint Lingbeek Nieuwe Pekela
12 Aljan Nicolai Eext
13 Dirk Segeren Mariahout
14 Tom Smaling Steensel
15 Theo Visser Bellingwolde
16 Dirk Vos Bovensmilde
17 Jos Witte Den Burg
Oldtimer getrokken
1 Peter Beex Veldhoven
2 Kees Donkers Rijen
3 Menno de Graaf Breezand
4 Piet van Kemenade Someren
5 Harrie Kusters Ysselstein  LB
6 Hans Kuipers Reusel
7 Bas Martens Lewedorp
8 Roel Mennega  Eext
9 Berend Migchels Onstwedde
10 Leen Ras Bellingwolde
11 Jan Rijnen Wintelre
12 Jannewim Rijnen Wintelre
13 Erik Schuringa Veendam
14 Henri Schut Varselder
15 Rene Schut Varselder
16 Adrie v Strien Wolphaartsdijk
17 Henk Tuitelaars Baarle Nassau
18 Robin van Voren Biervliet
19 G.J. Vrieling Dalen
20 Jan vd Zanden America
21
Oldtimer heen & weer
1 Maurice v/d Aa Mariahout
2 Kees Bastiaansen Rijsbergen
3 Freddy Bosscher Dedemsvaart
4 Anko Broekema Ruinerwold
5 Ben Buijs Etten Leur
6 Johan Crooijmans Gemert
7 Herman Groot Roesink Baak
9 Ad Hagenaars Oud Gastel
10 Jan Hollebrandse Teteringen
11 Luud Jacobs Boxtel
12 Marius Jenniskens Sambeek
13 Henry Navis Doetinchem
14 Toon de Nijs Moerstraten
15 Jan Oosterhof Den Burg
16 Marco Ridder Zuidermeer
17 Nol Rijkers Bladel
18 Dirk Schrooder Kuiper Dronten
19 Robert Smout Rijsbergen
20 Krijn in ’t Veld Zuid Beijerland
21 Richard de Vries Wellerlooi
8 Cees van Baar Middenbeemster
Oldtimer Parallel
1 Maarten de Jong Mantinge
2 Jan de Pinth Nieuwkuijk
3 Cees Schilder Emmeloord
4 Dienant Nicolai Assen
Paarden
1 Ko Brooymans Tholen
2 Cees Mol Waarde
3 Bart van der Wekken Kerkwerve
4 Marcel de Rooy Sprundel
5 Bert Eestermans Rijsbergen
6 Wim Koevoets Sprundel
7 Kees Koenen Sprundel
8 Wim Baremans Etten leur
9 Jan Broos Rijsbergen

Deelnemers NPW per 7-8

Deelnemers NPW 2017 5-sep
RONDGAAND
1 Ad Buijs Hedikhuizen Fendt Kverneland
2 John Buijs Hedikhuizen Fendt Kverneland
3 Jacob Lambers Borgercompagnie Fendt Kongskilde
4 Theo Lambers Borgercompagnie Zetor Platex
5 Jack Linssen Horn Massey Ferguson Kverneland
6 John Meijers Herkenbosch Massey Ferguson Kverneland
7 Har Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
8 Jannes van de Pas Vessem Case IHC Kverneland
9 Wim van de Pas Vessem John Deere Kverneland
10 Bart Vonk Dronten Hanomag Kverneland
11 Arie Wierenga Bedum John Deere Kverneland
12 Clemens Wouters Bladel Fendt Kverneland
WENTEL
1 Bram van Beers Veldhoven Fendt Kverneland
2 Mark Boksem Haaksbergen Fendt Kverneland
3 Bert Bresser Diepenveen afgemeld
4 Jack van de Broek Bladel Case IH Kverneland
5 Lex Grotenraast Heeten Fiat Rumptstad
6 Gerard Kienhuis Hengelo John Deere Vogel&Noot
7 Henk Klein Koerkamp Lettele Renault Rumptstad
8 Ton Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
9 Vincent Niehof Lattrop Renault Kverneland
10 Laurens Pelgrom Olst Massey Ferguson Rumptstad
11 Gerjan Roetert Wesepe Case IH 856xl Kverneland
12 Arjan Scholten Roden Fendt Rumptstad
13 Henry Schroyen Baexem John Deere Goudland/Kverneland
14 Gertjan Stokkers Boekelo Ford Regent
15 Harm van de Velden Veldhoven Fendt Kverneland
16 Mark Veldink Deventer Valmet 6400 Rumptstad/Kverneland
Oldtimer getrokken
1 Peter Beex Veldhoven volvo 350  1959 IHC no,8 little genius 1950
2 Menno de Graaf Breezand Fordson F 1926 Ransomes 1957
3 Piet Jongejan De Cocksdorp Farmall M      1948 Case 1949
4 Piet v Kemenade Someren John Deere R 1953 John Deere no 52 1952
5 Harrie Kusters Ysselstein  LB Man 4wd  1946 Case   1950
6 Hans Kuijpers Reusel Farmall Super BMD 1950 Ransomes Litrac 1950
7 Willem Leeuwerik Wildervank Lanz Bulldog  7506 1950 Dreesman 1950
8 Bas Martens Lewedorp Steyer 180A 1956 Ramsomes Litrac  1948
9 Roel Mennega Eext Hatz TL 28 1959 Dreesman 1953
10 Leen Ras Bellingwolde Bolinder Munktell Volvo 1959 Ransomes Motrac 1939
11 Jan Rijnen Wintelre Fordson Major 1952 Ransomes Duotrac 1093
12 Henri Schut Varselder Mc Cormick D 436 1960 Mc Cormick  1945
13 Rene Schut Varselder Mc Cormick D 324  1958 Mc Cormick 1945
14 Adrie v Strien Wolphaartsdijk Hanomag  R35  1955 Cockshut 24A  1945
15 Albert Tepper Geesbrug BM 4-25 Terriër  1957 Cormick LG nr 8   1946
16 Henk Tuitelaars Baarle Nassau John Deere A    1946 Mc Cormick no 8    1950
17 Karel Tuitelaars Baarle-Nassau Mc Cormick super BMD 1955 Mc Cormick no 8    1950
18 Tiny Verhoeven Volkel Guldner G35S 1967 IHC no,8 little genius 1950
19 Robin van Voren Biervliet John Deere A    1945 John Deere 52  1940
20 Gerrit Vrieling  Dalen John Deere  A 1949 John Deere  N44  1949
21 Jan vd Zanden America Guldner G40a 1960 Ramsones Proconsul 12  1948
Oldtimer hef
1 Frans Das Veldhoven MF 35  1958 Kverneland  1958
2 Arie Degenkamp Breukelen Ford Dexta 1962 Kverneland 1952
3 Gerard Hoogendijk Dronten MF 35X  1963 Kverneland Hydrein 1960
4 Bertus Huijbrechts Lage Zwaluwe MC Cormisck 436  1959 Rumptstad  115 1965
5 Jantinus Joldersma Smilde Massey Ferguson 65 1961 Kverneland 1970
6 Ad de Jong Baarle-Nassau Lanz D2216  1955 Moline  1958
7 Jan Jonkers Elshout MF 35  1959 Ramsones TS 59  1956
8 Geert Knecht Heerde Massey Harris Pony 1947 Massey Harris  1947
9 Giel Kuip Den Burg Deutz 5206    1975 Rumptstad  1974
10 Piet Kuijpers Den Hout MF 35X 1962 Rumptstad 1964
11 Reint Lingbeek Nieuwe Pekela David Brown 25D  1953 Platex   1958
12 Jan Luken Oudkarspel Ferguson TEF 1955 Mc Cormick B 12
13 Dinant Nicolai Assen Ford Dexta 1959 Dreesman 1957
14 Aljan Nicolai Drouwenermond Ferguson TEF 20 1955 Ferguson 1955
15 Alfred Olijve Bovensmilde Massey Ferguson 135  1965 Ferguson  1965
16 Henk Pras Valthe Cormick DGD-4   1953 Drenthe 1959
17 Erik Schuringa Veendam John Deere 500 1962 Dreesman 1962
18 Tom Smaling Steensel Ferguson 35  1961 Ransomes 1959
19 Johannes Timmer Putten Massey Ferguson 35 19658 Ramsones TS 59  1955
20 Andre Veldman Heerhugowaard Fordson Dexta 1963 Kverneland 1973
21 Jos Witte Den Burg Massey Ferguson 35 1965 Kverneland 1970
Oldtimer heen & weer
1 Maurice v/d Aa Mariahout Ford Dexta  1959 Rumptstad EK 30  1959
2 Anko Broekema Ruinerwold Deutz D 15 1960 Krone  1960
3 Ben Buijs Etten Leur Deutz F2l 514  1951 Lemken  2weg 1960
4 Johan Crooijmans Gemert John Deere 310   1964 Rumptstad EK30 1968
5 Herman Groot Roessink Baak Mc Cormick D324  1956 Rumpstad EK 30 1959
6 Ad Hagenaars Oud Gastel MF 135 1962 Rumptstad EK30 1960
7 Jan Hollebrandse Teteringen Mc Cormick 436  1958 Lemken D27 HO 1965
8 Luud Jacobs Boxtel Schluter S350     1965 Rumptstad EK 30  1963
9 Jan Janssen Ledeacker Eicher EM 200  1962 Rumptstad EK 30  1960
10 Marius Jenniskens Sambeek Deutz D30S  1959 Rumptstad EK30 1958
11 Gerrit Messchendorp Harkstede Lanz Buldog D 2416  1957 Maring  1955
12 H. Navis Doetinchem Porche Junior 1959 Krone  1959
13 J. Nijboer Dalfsen Zetor 3511        1970 Lemken  1970
14 Toon de Nijs Moerstraten Mc Cormick 423     1961 Rumptstad EK 30  1965
15 Jan Oosterhof Den Burg Mc Cormick B 275  1966 Krone 1966
16 Jelle Pauzinga Zuidermeer Deutz D 40L 1963 Rumptstad EK 30  1968
17 Marco Ridder Zuidermeer Deutz F2L612  1959 Rumptstad  1959
18 Nol Rijkers Bladel Lanz GLK  1940 IHC 42E   1937
19 Kees Romme Alphen  NB Steyr 80  1960 Krone  handhef 1957
20 Dirk Schrooder Kuiper Dronten Massey Ferguson 35  1957 Rumptstad  1958
21 Richard de Vries Wellerlooi Fiat R411  1959 Rumptstad EK30 1960
Parallel ploegen
1 Maarten de Jong Mantinge MF 35X  1962 Rumptstad  1969
2 Jan de Pinth Nieuwkuijk Deutz D 2505  1967 Rumptstad 1959
3 Stijn de Vries Wellerlooi Fiat 415 DT   1964 Krone    1960
4 Marcus Wenning Vlagtwedde Ford 4000 1965 Krone    1970
AOC Leerlingen
1 Yanick Heusinkveld Lintelo ?? Lemken
2 Jesper ten Asbroek Haaksbergen Deutz Agrotron Rabewerk
3 Jim Teunissen Hummelo New Holland Kuhn
4 Luuk de Jonge Toldijk Valtra ??
5 Gerben Visser Angeren Massey Ferguson 135 Massey Ferguson rondgaand
6 Bart Lensink Haarlo Massey Ferguson tef Rondgaande ploeg
7 Fenno van de Vendel  Meeuwen New Holland  Kverneland  wentel
8 Hein Kanter  Massey Ferguson 35X  Kverneland  rondgaand
9 Hero Grootenhuis  Massey  Ferguson  3050  Kverneland  rondgaand
Paarden ploegen
Eite Oosterveld Eenrum Kormos rondgaand
Kees Koenen Sprundel Lin wentel
Duurt Kuiper Zevenhuizen Karin v/d Veldstreek en Daisy v Blankenheim rondgaand
Egon Verst Gronau rondgaand
Ludo van Rongen Tiendeveen rondgaand
Wim Koevoets Sprundel Bram wentel

Deelnemers nationale Ploegwedstrijd 28 en 29 oktober

Deelnemers NPW 2016 per 25-10

RONDGAAND
Bert Beyens Canada Ford Kverneland- buiten mededinging
Ad Buijs Hedikhuizen Fendt Kverneland
John Buijs Hedikhuizen Kubota Kverneland
Jack Linssen Horn Massey Ferguson Kverneland
John Meijers Herkenbosch Massey Ferguson Kverneland
Har Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
Jannes van de Pas Vessem International Kverneland
Wim van de Pas Vessem John Deere Kverneland
Bart Vonk Dronten Hanomag Kverneland
Clemens Wouters Bladel Fendt Kverneland

WENTEL
Bram van Beers Veldhoven Fendt Kverneland
Bert Bresser Diepenveen John Deere Kverneland
Mark Boksem Buurse Fendt Kverneland
Jack van de Broek Bladel Case IH Kverneland
Jules Hermans Posterholt John Deere Lemken
Gerard Kienhuis Hengelo John Deere Vogel & Noot
Ton Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
Gerjan Roetert Wesepe Case IH 856xl Kverneland
Jos van de Sanden Veldhoven Renault Kverneland
Jarno Schoonen Veldhoven New Holland Kverneland
Stefan Schreur Schalkhaar New Holland Kverneland
Henry Schroyen Baexem John Deere Goudland/Kverneland
Martijn Smeenk Diepenveen Case IH Maxxum Kverneland
Geert Tiebot Diepenveen Fendt Kverneland
Harm van de Velden Veldhoven Fendt Kverneland

AOC leerlingen
Koen Arentsen Aalten
Brad Boschker Lichtenvoorde
Roel Hartemink Lichtenvoorde
Cas Janssen Zelhem
Mark Kappert Warnsveld
Jari Krol Vlijmen
Fenno van de Vendel Meeuwen
Dennis van der Velden Veldhoven
Janiek van Ingen

Oldtimer getrokken
Peter Beex Veldhoven Volvo 350 1959 IHC no,8 little genius 1950
Bas Martens Lewedorp Steyr 180A 1956 Ramsomes Litrac 1948
Jan vd Zanden America Guldner G40a 1960 Ramsones Proconsul 12 1948
Hans Kuipers Reusel Farmall Super BMD 1950 IHC no,8 little genius 1950
Harrie Kusters Ysselstein LB Man 4wd 1946 Ramsomes Litrac 1948
Adrie v Strien Wolphaartsdijk Hanomag R35 1955 Cockshut 24A 1945
Henk Tuitelaars Baarle Nassau John Deere A 1946 Mc Cormick no 8 1950
Jan van Herk Riethoven Farmall Super BMD 1959 Mc Cormick no 8 1950
Karel TuitelaarsBaarle-Nassau McCormick superBMD 1955 Mc Cormick no 8 1950
Menno de Graaf Breezand Fordson F 1926 Ransomes 1957
Leen Ras Bellingwolde B Munktell Volvo 1959 Ransomes Motrac 1939
Henri Schut Varselder Mc Cormick D 436 1960 Mc Cormick 1940
Roel Mennega Eext Hatz TL 28 1959 Dreesman 1953
Rene Schut Varselder Mc Cormick D 324 1958 Mc Cormick 1945
Berend Migchels Onstwedde John Deere AR 1938 Ransomes 1939
Gerrit Vrieling Dalen John Deere 1952 John Deere 1945
Willem Leeuwerik Wildervank Lanz Bulldog 7506 1950 Dreesman 1951
Rico Swuste Sijbekarspel Olivier 77 Row Cop 1953 Mc Cormick 1950
Jan Rijnen Wintelre Fordson Major 1952 Mc Cormick 1953
Jan de Pinth Nieuwkuijk Deutz D25 1959 Mc Cormick no 8 1955
Piet van Kemenade Someren John Deere met John Deere

Oldtimer hef
Noud v Roij Riethoven BM Volvo 350 1960 Kverneland Agrator 1960
Ad de Jong Baarle-Nassau Lanz D2216 1955 Moline 1958
Maarten de Jong Mantinge MF 35x 1962 Kverneland 1962
Jan Jonkers Elshout MF 35 1959 Ramsones TS 59 1956
Dinant Nicolai Assen Ford Dexta 1959 Dreesman 1957
Tom Smaling Steensel Ferguson 35 1960 Ransomes 1955
Frans Das Veldhoven MF FE 35 1958 Kverneland Hydrein 1958
Piet Kuipers Den Hout MF 35X 1962 Rumptstad 1964
Kees Donkers Rijen Fendt 103s 1969 Kverneland 1965
Johannes Timmer Putten Ferguson 35 1958 Ransomes TS 59 1955
Aljan Nicolai Drouwenermond Ferguson TEF 20 1955 Ferguson 1955
Henk Pras Valthe Cormick DGD-4 1954 Drenthe 1959
Jantinus Joldersma Smilde Massey Ferguson 65 1961 Kverneland 1961
Erik Schuringa Veendam John Deere 510 1962 Dreesman 1962
André Veldman Heerhugowaard Fordson Dexta 1963 Kverneland 1972
Jos Witte Den Burg Massey Ferguson 135 1963 Kverneland 1963
Kees de Looff Arnemuiden Massey Ferguson 35X 1961 Kverneland 1961
John Degenkamp Breukelen Fordson Major 1959 Kverneland 1962
Bertus Huibrechts Lage Zwaluwe Mc Cormick 436 1960 Rumptstad 115 1965
Dirk Beverlo Deil Porsche 1959 Kverneland 1952
Arie Degenkamp Breukelen Ford Dexta 1962 Kverneland 1952

Oldtimer heen & weer
Ben Buijs Etten Leur Deutz F2l 514 1951 Lemken 2weg 1960
Jan Hollebrandse Teteringen Mc Cormick 436 1958 Lemken D27 HO 1965
Jan Ligtvoet Oosteind MF 35x 1963 Ramsomes 1962
Kees Romme Alphen NB Steyr 80 1960 Krone handhef 1957
Ad Hagenaars Oud Gastel MF 35X 1962 Rumpstad EK30 1955
Marius Jenniskens Sambeek Deutz D30S 1959 Rumpstad EK30 1958
Kees Bastiaansen Rijsbergen Steyr 80 1950 Krone handhef 1959
Robert Smout Rijsbergen Fordson Super Major 1962 Rumpstad EK30 1963
Richard de Vries Wellerlooi Fiat R411 1959 Rumpstad EK30 1960
Jan Oosterhof Den Burg Mc Cormick B275 1966 Krone 1966
Marco Ridder Zuidermeer Deutz F2L612 1959 Rumpstad 1960
Anko Broekema Ruinerwold Deutz D 15 1960 Krone 1960
H. Navis Doetinchem Porche Junior 1959 Krone 1959
Dirk Schrooder Kuiper Dronten Massey Ferguson 35 1957 Rumpstad 1957
Wim van den Brink Wijhe Fendt Fix 2 1964 Goudland 1960
J. de Laat Rutten Ferguson 35 1958 Rumptstad EK 30 1960
G. Looijensteijn Anna Paulowna Massy Ferguson 35X 1960 Rumptstad EK 30 1958
Jelle Pauzinga Zuidermeer Deutz D 40L 1963 Rumptstad EK 30 1963
Maurice van de Aa Mariahout Ford Dexta 1958 Rumptstad EK 30 1959
Luud Jacobs Boxtel Schluter S350 1965 Rumptstad EK 30 1963
Frank Coppelmans Keldonk Nuffield Goudland

Paardenploegen wentel
Kees Koenen Sprundel Lin
Wim Koevoets Sprundel Bram
Erik Leendertse Biggenkerke Fientje van de Blauwpoort
Ko Brooijmans Tholen Greta en Rita van Bleijendaal
Andre Bekkers Berlicum Thor van ’t Goedhof en Kobus van Seldensate
Peter van Gaal Berlicum Claartje en Vera van de Panhoeve
Adri Schellings Berlicum Evelien van de Kesselsedijk en Roos van de Broekstraat
Jan van Schijndel Heesch Wiske van de Klaverhoeve en Annemarie in den Draai
Theo Herrijgers Sprundel Iris

Deelnemers Nationale Ploegwedstrijden 2016 per 26-9

Deelnemers NPW 2016 per 26-9

RONDGAAND
Ad Buijs Hedikhuizen Fendt Kverneland
John Buijs Hedikhuizen Kubota Kverneland
Theo lambers Borgercompagnie Zetor Platex
Jack Linssen Horn Massey Ferguson Kverneland
John Meijers Herkenbosch Massey Ferguson Kverneland
Har Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
Jannes van de Pas Vessem International Kverneland
Wim van de Pas Vessem John Deere Kverneland
Bart Vonk Dronten Hanomag Kverneland
Arie Wierenga Bedum John Deere Kverneland
Clemens Wouters Bladel Fendt Kverneland

WENTEL
Bram van Beers Veldhoven Fendt Kverneland
Bert Bresser Diepenveen John Deere Kverneland
Mark Boksem Buurse Fendt Kverneland
Jack van de Broek Bladel Case IH Kverneland
Jules Hermans Posterholt John Deere Lemken
Remko Klein Douwel Wijhe Valtra Kverneland
Martijn Leussink Haaksbergen Massey Ferguson Kverneland
Ton Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
Vincent Niehof Lattrop Renault Kverneland
Gerjan Roetert Wesepe Case IH 856xl Kverneland
Jos van de Sanden Veldhoven Renault Kverneland
Jarno Schoonen Veldhoven New Holland Kverneland
Stefan Schreur Schalkhaar New Holland Kverneland
Henry Schroyen Baexem John Deere Goudland/Kverneland
Martijn Smeenk Diepenveen Case IH Maxxum Kverneland
Gertjan Stokkers Boekelo Valtra Regent
Geert Tiebot Diepenveen Fendt Kverneland
Harm van de Velden Veldhoven Fendt Kverneland
Mark Veldink Deventer Valmet 6400 Rumptstad/Kverneland

AOC leerlingen
Koen Arentsen Aalten
Brad Boschker Lichtenvoorde
Roel Hartemink Lichtenvoorde
Cas Janssen Zelhem
Mark Kappert Warnsveld
Jan Willem Tuenter Dinxperlo
Jari Krol Vlijmen
Fenno van de Vendel Meeuwen
Janiek van Ingen

Oldtimer getrokken
Peter Beex Veldhoven volvo 350 1959 IHC no,8 little genius 1950
Bas Martens Lewedorp Steyer 180A 1956 Ramsomes Litrac 1948
Jan vd Zanden America Guldner G40a 1960 Ramsones Proconsul 12 1948
Hans Kuipers Reusel Farmall Super BMD 1950 IHC no,8 little genius 1950
Harrie Kusters Ysselstein LB Man 4wd 1946 Ramsomes Litrac 1948
Adrie v Strien Wolphaartsdijk Hanomag R35 1955 Cockshut 24A 1945
Henk Tuitelaars Baarle Nassau John Deere A 1946 Mc Cormick no 8 1950
Joan Havermans Baarle Nassau Allis ChalmersWD 1948 Mc Cormick no 8 1950
Karel TuitelaarsBaarle-Nassau McCormick superBMD 1955 Mc Cormick no 8 1950
Menno de Graaf Breezand Fordson F 1926 Ransomes 1957
Leen Ras Bellingwolde B Munktell Volvo 1959 Ransomes Motrac 1939
Henri Schut Varselder Mc Cormick D 436 1960 Mc Cormick 1940
Roel Mennega Eext Hatz TL 28 1959 Dreesman 1953
Rene Schut Varselder Mc Cormick D 324 1958 Mc Cormick 1945
Berend Migchels Onstwedde John Deere AR 1938 Ransomes 1939
Gerrit Vrieling Dalen John Deere 1952 John Deere 1945
WillemLeeuwerik Wildervank Lanz Bulldog 7506 1950 Dreesman 1951
Rico Swuste Sijbekarspel Olivier 77 Row Cop 1953 Mc Cormick 1950
Jan Rijnen Wintelre Fordson Major 1952 Ransomes Duotrac 1953
Tiny Verhoeven Volkel Guldner G35S 1967 Mc Cormick Litle genius
Jan de Pinth Nieuwkuijk Fordson PowerMajor 1957 Mc Cormick no 8 1955

Oldtimer hef
Noud v Roij Riethoven BM Volvo 350 1960 Kverneland Agrator 1960
Ad de Jong Baarle-Nassau Lanz D2216 1955 Moline 1958
Maarten de Jong Mantinge MF 35x 1962 Kverneland 1962
Jan Jonkers Elshout MF 35 1959 Ramsones TS 59 1956
Dinant Nicolai Assen Ford Dexta 1959 Dreesman 1957
Tom Smaling Steensel Ferguson 35 1960 Ransomes 1955
Frans Das Veldhoven MF FE 35 1958 Kverneland Hydrein 1958
Piet Kuipers Den Hout MF 35X 1962 Rumptstad 1964
Kees Donkers Rijen Fendt 103s 1969 Kverneland 1965
Johannes Timmer Putten Ferguson 35 1958 Ransomes TS 59 1955
Aljan Nicolai Drouwenermond Ferguson TEF 20 1955 Ferguson 1955
Henk Pras Valthe Cormick DGD-4 1954 Drenthe 1959
Jantinus Joldersma Smilde Massey Ferguson 65 1961 Kverneland 1961
Erik Schuringa Veendam John Deere 510 1962 Dreesman 1962
André Veldman Heerhugowaard Fordson Dexta 1963 Kverneland 1972
Jos Witte Den Burg Massey Ferguson 135 1963 Kverneland 1963
Kees de Looff Arnemuiden Massey Ferguson 35X 1961 Kverneland 1961
John Degenkamp Breukelen Fordson Major 1959 Kverneland 1962
Bertus Huibrechts Lage Zwaluwe Mc Cormick 436 1960 Rumptstad 115 1965
Dirk Beverlo Deil Porsche 1959 Kverneland 1952
Arie Degenkamp Breukelen Ford Dexta 1962 Kverneland 1952

Oldtimer heen & weer
Ben Buijs Etten Leur Deutz F2l 514 1951 Lemken 2weg 1960
Jan Hollebrandse Teteringen Mc Cormick 436 1958 Lemken D27 HO 1965
Jan Ligtvoet Oosteind MF 35x 1963 Ramsomes 1962
Kees Romme Alphen NB Steyr 80 1960 Krone handhef 1957
Ad Hagenaars Oud Gastel MF 35X 1962 Rumpstad EK30 1955
Marius Jenniskens Sambeek Deutz D30S 1959 Rumpstad EK30 1958
Kees Bastiaansen Rijsbergen Steyr 80 1950 Krone handhef 1959
Robert Smout Rijsbergen Fordson Super Major 1962 Rumpstad EK30 1963
Richard de Vries Wellerlooi Fiat R411 1959 Rumpstad EK30 1960
Henk Klein Velderman Laren(gld) Mc Cormick D 320 1957 Cormick 1955
Marco Ridder Zuidermeer Deutz F2L612 1959 Rumpstad 1960
Anko Broekema Ruinerwold Deutz D 15 1960 Krone 1960
H. Navis Doetinchem Porche Junior 1959 Krone 1959
Dirk Schrooder Kuiper Dronten Massey Ferguson 35 1957 Rumpstad 1957
Wim van den Brink Wijhe Fendt Fix 2 1964 Goudland 1960
J. de Laat Rutten Ferguson 35 1958 Rumptstad EK 30 1960
G. Looijensteijn Anna Paulowna Massy Ferguson 35X 1960 Rumptstad EK 30 1958
Jelle Pauzinga Zuidermeer Deutz D 40L 1963 Rumptstad EK 30 1963
Maurice van de Aa Mariahout Ford Dexta 1958 Rumptstad EK 30 1959
Toon de Nijs Moerstraten Mc Cormick 423 1961 Rumptstad EK 30 1965
Luud Jacobs Boxtel Schluter S350 1965 Rumptstad EK 30 1963

Paardenploegen wentel
Kees Koenen Sprundel Lin
Wim Koevoets Sprundel Bram
Erik Leendertse Biggenkerke Fientje van de Blauwpoort
Ko Brooijmans Tholen Greta en Rita van Bleijendaal
Andre Bekkers Berlicum Thor van ’t Goedhof en Kobus van Seldensate
Peter van Gaal Berlicum Claartje en Vera van de Panhoeve
Jo van Heel Maren-Kessel Bella van Bleijendaal en Lara van ’t Jonkershof
Adri Schellings Berlicum Evelien van de Kesselsedijk en Roos van de Broekstraat
Jan van Schijndel Heesch Wiske van de Klaverhoeve en Annemarie in den Draai
Theo Herrijgers Sprundel Iris