Tagarchief: Deelnemers

Deelnemers European Vintage

Deelnemers European Vintage
Country Vintage Trailed Conventional
Belgium Luc Van de Kerckhove
Denmark Ove Kristensen
England Ray Alderson
Germany Hein Ramm
Isle of Mann Francis Garnett-Ore
Netherlands Roel Mennega
Northern Ireland Mark Taggart
Scotland Douglas Stewart
Wales Sam Jones
Country Vintage Mounted Conventional
Belgium Jos Cuyvers
Denmark Hans Fr. Clemmesen
England Ian Berryman
Germany Uwe Lueders
Netherlands Co Looijesteijn
Northern Ireland Ian Simms
R.O.Ireland Etham Harding
Scotland Jock Sivewright
Wales Arthur Jennings
.
Country Classic Conventional
Belgium Tim Lourdaux
Denmark Niels Balle
England Stuart Burden
Germany Bernd Schulze – Entrup
Netherlands Jan de Pinth
Northern Ireland Harold Simms
R.O.Ireland Alan Simms
Scotland Stuart Forsyth
Wales Wilfred Richards
Country Vintage Reversible
Belgium Noel Leenaers
Belgium Frederik Leenaers
Czech Republic Pavel Kocourek
Germany Peter Sattler
Netherlands Ben Buijs
Netherlands Jan Hollebrandse
Northern Ireland Mercer Ward

Deelnemerslijst Nationale Ploegwedstrijd per 19-7

Deelnemers nationale ploegwedstrijd per 19-7
 
Rondgaand
Marko Bentum Veendam Massey Ferguson Kverneland
Martijn Bentum Veendam Case Rabewerk
Ad Buijs Hedikhuizen Fendt Kverneland
Kor de Jonge Wildervank John Deere Rumptstad
Kees van de Kar Marknesse BM 350 Kverneland
Theo Lambers Borgercompagnie Zetor Platex
Jack Linssen Horn Massey Ferguson Kverneland
John Meijers Herkenbosch Massey Ferguson Kverneland
Har Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
Arnold Panman Wildervank Case Ransomes
Jannes van de Pas Vessem John Deere Kverneland
Bart Vonk Dronten Hanomag Kverneland
Arie Wierenga Bedum John Deere Kverneland
Clemens Wouters Reusel Fendt Kverneland
Wentel
Bram van Beers Veldhoven Fendt Kverneland
Jaap Boksem Haaksbergen Fendt Rumptstad
Jack van de Broek Bladel Case Kverneland
Klaas Dijkstra Oldenhove Case Lemken
Jules Hermans Posterholt John Deere Lemken
Gerard Kienhuis Hengelo John Deere Vogel & Noot
Henk Klein Koerkamp Lettele Renault Rumptstad
Remko Klein Douwel Wijhe Valtra Kverneland
Martijn Leusink Haaksbergen MF Kverneland
Ton Meuwissen St Joost John Deere Kverneland
Vincent Niehof Lattrop Renault Kverneland
Gerjan Roetert Wesepe Case Kverneland
Cees Schilder Emmeloord BM 350 Rumptstad
Stefan Schreur Schalkhaar New Holland Kverneland
Martijn Smeenk Diepenveen Case Rumptstad
Ronny Steunenberg Olst John Deere Vogel & Noot
Gertjan Stokkers Boekelo Ford 6610 Regent
Mark Veldink Deventer Valmet Rumptstad
Bert Jan Welman Overdinkel Case IH Kverneland
AOC leerlingen
Peter van Beek Hooge Zwaluwe New Holland Kuhn
Luuk Bolder Didam New Holland Rumptstad
Remco Dijken Zuidlaren New Holland Lemken
Jasper Fierkens Herwen Claas Rumptstad
Stan Gunnewiek Vragender Claas Lemken
Stijn Hofmeijer Haaksbergen New Holland Lemken
Lieuwe Kuipers Sappemeer Case Kverneland
Tom Krommendijk Wierden n.n.b. n.n.b.
Roy Nass Didam Deutz Rabewerk
Dion Nijhuis Ootmarsum Claas n.n.b.
Mark Fledderman Overschild International Rumptstad Rondgaand
Wilmer Stuut Oude Pekela Case Kverneland Rondgaand
Sander Wolters Mensingeweer Ford Kyllingstad Rondgaand
Rondgaand wielploegen
Peter Beex Veldhoven Volvo 350 1959 Mc Cormick no 8 1950
Harm Bonder Eext M.A.N. 4N2B   1963 Ransomes 1960
Jan Eerkens Westerlee Bolinder Munktell 2     1939 Maring 1947
Menno de Graaf Breezand Fordson F     1926 Ransomes 1937
Joan Havermans Baarle Nassau Allis Chalmers WD 1948 Mc Cormick no 8 1950
G. van den Heuvel Mastenbroek Mc Cormick D 430 1958 Mc Cormick no 8 1935
Hans Kuipers Reusel Mc Cormick 523   1965 Mc Cormick no 8 1950
Harrie Kusters Ysselstein LB M.A.N. 1952 Ransomes Litrac 1954
E. Leeuwerik Veendam Titan 10_20   1917 IH Little Genius
Bas Martens Lewedorp Steyr 180A     1956 Ransomes Litrac 1948
Roel Mennega Eext Hatz TL28     1959 Dreesman 1953
Berend Migchels Onstwedde John Deere AR   1939 Ransomes   1939
Leen Ras Bellingwolde Bolinder Munktell 350 1959 Ransomes   1939
Jan Rijnen Wintelre Fordson Major 1952 Ransomes Duotrac 1953
Henri Schut Varsselder MC Cormick D436 1960 Mc Cormick     1945
Rene Schut Varsselder Mc Cormick D324 1958 Mc Cormick     1945
Adrie v Strien Wolphaartsdijk Hanomag R35 1955 Cockshut 24     1945
Karel Tuitelaars Baarle-Nassau Mc Cormick super BM 1955 Mc Cormick no 8 1950
G.J. Vrieling Dalen John Deere A 1949 John Deere H44 1949
Jan de Vries St Jacobi Parochie Farmall H 1949 Mc Cormick no 8 1949
Jan vd Zanden America Guldners G40A   1960 Ransomes Proconsul 1948
Rondgaand hefploegen
Frans Das Veldhoven MF 135     1962 Kverneland Hydrein 1962
Arie Degenkamp Breukelen Ford Dexta   1961 Kverneland 1962
F. Hazeleger Putten MF 35X   1964 Ferguson   1954
Bertus Huijbrechts Lage Zwaluwe Mc Cormick 436 1960 Rumptstad 115   1965
Jantinus Joldersma Smilde MF 65 1961 Kverneland 1968
Maarten de Jong Mantinge MF 35X   1962 Kverneland 1962
Ad de Jong Baarle-Nassau Lanz 2216     1955 Moline 1958
Jan Jonkers Elshout MF 65             1959 Ransomes MA       1958
Piet Kuipers Den Hout MF 35   1960 Rumptstad 115   1962
Kees de Looff Arnemuiden MF 35X   1961 Kverneland 1960
Co Looijenstein Anna Paulowna MF 35     1958 Ransomes TS59M 1954
Aljan Nicolai Eext Ferguson TEF20 1955 Ferguson     1955
Dinant Nicolai Assen Ford Dexta Dreesman
Jan de Pinth Nieuwkuijk Deutz D2505 1967 Rumptstad 115   1959
Henk Pras Valthe Cormick DGD-4   1959 Drenthe 1959
Noud van Roij Riethoven BM Volvo 350 1960 Kverneland Agrator 1960
Tom Smaling Steensel Ferguson 35 1960 Kverneland   1955
Erik Schuringa Veendam John Deere Lanz 500   1960 Dreesman 1960
Johannes Timmer Putten MF 35   1959 Ransomes 1950
André Veldman Heerhugowaard Ford Dexta   1963 Kverneland 1972
Dirk Vos Bovensmilde Ferguson TED   1949 Ferguson     1955
Heen en weergaande ploegen
Maurice van de Aa Mariahout Ford Dexta 1958 Rumptstad 1959
Kees Bastiaansen Rijsbergen Steyr 80   1950 Krone handhef   1960
Ben Buijs Etten Leur Deutz F2L514   1951 Lemken 2 weg   1960
Wim van den Brink Wijhe Fendt Fix2 1964 Goudland 1960
Jan Evink Wilsum Mc Cormick D219 1958 Mc Cormick     1949
Ad Hagenaars Oud Gastel MF 35X   1962 Rumptstad EK30 1955
Jan Hollebrandse Teteringen Mc Cormick 436 1958 Lemken D27 HO 1969
Luud Jacobs Boxtel Schluter S350 1965 Rumptstad EK30 1963
Marius Jenniskens Sambeek Deutz D30S     1959 Rumptstad EK30 1958
Henk Klein Velderman Laren Gld Mc Cormick D320 1957 Mc Cormick     1955
Jan Ligtvoet Oosteind MF 35X 1963 Rumptstad EK30 1962
Gerard Looijensteijn Anna Paulowna MF 35X 1962 Rumptstad EK30 1963
H. Navis Doetinchem Porsche Junior   1959 Krone 1959
Toon de Nijs Moerstraten Mc Cormick 423 1962 Rumptstad EK30 1965
Marco Ridder Zuidermeer Deutz F2L612 1959 Rumptstad 1960
Nol Rijkers Bladel Lanz GLK 1940 IHC 42E 1937
Kees Romme Alphen NB Steyr 80   1950 Krone handhef   1957
Dirk Schrooder Kuiper Dronten MF 35 1959 Rumptstad 1957
Krijn in ’t Veld Zuid Beijerland Ferguson TEF   1950 Rumptstad 1963
Richard de Vries Wellerlooi Fiat R411 Rumptstad EK30 1960
Doitze Zwart Swifterbant Holder B12C   1964 Eberhart     1964