Deelnemerslijst per 9-10

Rondgaand
1 Ad Buijs Hedikhuizen
2 Jack Linssen Horn
3 John Meijers Herkenbosch
4 Har Meuwissen Maasbracht
5 Wim van de Pas Vessem
6 Jannes van de Pas Vessem
7 Johannes Timmer Putten
8 Bart Vonk Dronten
9 Clemens Wouters Bladel
Wentel
1
2 Niek den Boer Nieuwerkerk
3 Bert Bresser Diepenveen
4 Jack van de Broek Bladel
5 Lex Grootenraast Heeten
6 Ton Meuwissen Maasbracht
7 Laurens Pelgrom Olst
8 Gerjan Roetert Wesepe
9 Stefan Schreur Schalkhaar
10
11 Henry Schroyen Baexem
12 Harm van de Velden Veldhoven
13 Mark Veldink Deventer
AOC
1 Gerben Begeman Nieuwe Pekela
2 Gert-Jan Hartenhof Assen
3 Rob Oosterhof Startenhuizen
4 Jen Rosseweij Ulft
5 Frank Siebelink Varsseveld
6 Martijn Teunissen Wehl
Oldtimers Hef
1 Frans Das Veldhoven
2 Arie Degenkamp Breukelen
3 John Degenkamp Breukelen
4 Gerard Hoogendijk Dronten
5 Bertus Huijbrechts Lage Zaluwe
6 Anne Joldersma Smilde
7 Jantinus Joldersma Smilde
8 Jan Jonkers Elshout
9 Geert Knecht Heerde
10 Piet Kuipers Den Hout
11 Reint Lingbeek Nieuwe Pekela
12 Aljan Nicolai Eext
13 Dirk Segeren Mariahout
14 Tom Smaling Steensel
15 Theo Visser Bellingwolde
16 Dirk Vos Bovensmilde
17 Jos Witte Den Burg
Oldtimer getrokken
1 Peter Beex Veldhoven
2 Kees Donkers Rijen
3 Menno de Graaf Breezand
4 Piet van Kemenade Someren
5 Harrie Kusters Ysselstein  LB
6 Hans Kuipers Reusel
7 Bas Martens Lewedorp
8 Roel Mennega  Eext
9 Berend Migchels Onstwedde
10 Leen Ras Bellingwolde
11 Jan Rijnen Wintelre
12 Jannewim Rijnen Wintelre
13 Erik Schuringa Veendam
14 Henri Schut Varselder
15 Rene Schut Varselder
16 Adrie v Strien Wolphaartsdijk
17 Henk Tuitelaars Baarle Nassau
18 Robin van Voren Biervliet
19 G.J. Vrieling Dalen
20 Jan vd Zanden America
21
Oldtimer heen & weer
1 Maurice v/d Aa Mariahout
2 Kees Bastiaansen Rijsbergen
3 Freddy Bosscher Dedemsvaart
4 Anko Broekema Ruinerwold
5 Ben Buijs Etten Leur
6 Johan Crooijmans Gemert
7 Herman Groot Roesink Baak
9 Ad Hagenaars Oud Gastel
10 Jan Hollebrandse Teteringen
11 Luud Jacobs Boxtel
12 Marius Jenniskens Sambeek
13 Henry Navis Doetinchem
14 Toon de Nijs Moerstraten
15 Jan Oosterhof Den Burg
16 Marco Ridder Zuidermeer
17 Nol Rijkers Bladel
18 Dirk Schrooder Kuiper Dronten
19 Robert Smout Rijsbergen
20 Krijn in ’t Veld Zuid Beijerland
21 Richard de Vries Wellerlooi
8 Cees van Baar Middenbeemster
Oldtimer Parallel
1 Maarten de Jong Mantinge
2 Jan de Pinth Nieuwkuijk
3 Cees Schilder Emmeloord
4 Dienant Nicolai Assen
Paarden
1 Ko Brooymans Tholen
2 Cees Mol Waarde
3 Bart van der Wekken Kerkwerve
4 Marcel de Rooy Sprundel
5 Bert Eestermans Rijsbergen
6 Wim Koevoets Sprundel
7 Kees Koenen Sprundel
8 Wim Baremans Etten leur
9 Jan Broos Rijsbergen

Nieuwsbrief 51 en uitnodiging jaarvergadering

Uitnodiging   jaarvergadering   Ploegvereniging   Nederland

Vrijdag 23 februari 2018 vanaf 10.30 uur

 Locatie : De Groot en Slot
Westelijke Randweg 1
1721 CH Broek op Langedijk

Agenda : 10.30 Ontvangst met koffie
11.00 – 12.00 Jaarvergadering
12.00 – 12.45 Bedrijfspresentatie
12.45 – 13.30 Lunch, eigen bijdrage € 5,-.
13.30 – 15.00 Rondleiding door bedrijf en kassen
15.00   Koffie of thee
16.00   Einde van de jaarvergadering

i.v.m. lunch voor 19 februari doorgeven met hoeveel personen u komt. Opgave bij secretariaat; info@ploegvereniging.nl of jdepinth@home.nl

Wij hopen u te ontmoeten op 23 februari.

thumbnail of Jan18 uitgave 51
Nieuwsbrief 51 februari 2018

Nationaal kampioenen ploegen 2017

De winnaars 2017 van de Nationale ploegwedstrijden.
Onderaan deze pagina de detail uitslagen. Voor foto’s klik hier.

Rondgaand modern
1. Ad Buijs
2. Har Meuwissen
3. John Meijers

Wentel modern
1. Ton Meuwissen
2. Mark Veldink
3. Jack van den Broek
Beste 3- en  meer schaar: Bram van Beers

Oldtimer Rondgaand wielploegen
1. Harrie Kusters
2. Jan v.d. Zanden
3. Adrie van Strien

Oldtimer Rondgaand hef
1. Gerard Hoogendijk
2. Henk Pras
3. Jos Witte

Oldtimer heen en weer gaand
1. Marius Jenniskens
2. Jan Hollebrandse
3. Henry Navis

Oldtimer parallel
1. Jan de Pinth
2. Maarten de Jong
3. Marcus Wenning

AOC klasse
1. Bart Lensink
2. Fenno van de Vendel
3. Hein Kanter

Paarden ploegen
1. Wim Koevoets
2. Duurt Kuiper
3. Eite Oosterveld

Trekkerbehendigheid
1. Arjan Schaaf
2. Stijn Weites
3. Harm Schaaf
thumbnail of 2017Uitslagen oldtimers thumbnail of 2017Paarden thumbnail of 2017 Einduitslag compleet thumbnail of EinduitslagTrekkerbehendigheid thumbnail of Overall results AOC 2017