2018-9-8 Zeeuwse ploegwedstrijd 8 september 2018

 UITSLAGEN ZEEUWSE PLOEGWEDSTRIJDEN  8 september 2018
ZEEUWSE KAMPIOENSCHAPPEN     MODERNE TRACTOREN:
Nr. NAAM WOONPLAATS CATEGORIE PLOEG TREKKER PUNTEN
  UITSLAG  2 – schaar wentelploegen – modern:
1 Niek den Boer Nieuwerkerk 2-sch. wentel Cappon Fendt 118
  UITSLAG  3- en 4-scharige wentelploegen – modern:
1 Maurits den Boer Nieuwerkerk 4-sch. wentel Lemken John Deere 131
2 Patrick Cevaal Ritthem 3-sch. wentel Lemken John Deere 119
3 Ruud Warren Wissenkerke 3-sch. wentel Lemken Fendt 117
4 Willem Wisse Ritthem 4-sch. wentel Lemken Fendt 115
5 Dave Noteboom Wolphaartsdijk 3-sch. wentel Cappon John Deere 106
6 Steven Barentsen Veere 4-sch. wentel Rabewerk John Deere 97
7 Martijn Acda Kwadendamme 4-sch. wentel Kuhn New Holland 93
8 Adriaan Reijnierse Middelburg 3-sch. wentel Lemken John Deere 84
9 Marco de Theije Wolphaartsdijk 3-sch. wentel Rumptstad John Deere 74
ZEEUWSE KAMPIOENSCHAPPEN ANTIEKE TRACTOREN:
Nr. NAAM WOONPLAATS TYPE PLOEG TREKKER PUNTEN
  UITSLAG rondgaande ploegen – oldtimers:
1 B. Martens Lewedorp 2-schaar rondgaand Ransomes Steyr 149
2 W. van Dijke Wolphaartsdijk 2-schaar rondgaand Ransomes Someca 147
3 J. Veerhoek Wolphaartsdijk 2-schaar rondgaand Kverneland Allis Chalmers 142
4 A. van Strien Wolphaartsdijk 2-schaar rondgaand Cockshutt Hanomag 139
5 A. Nieuwenhuijse Nisse 2-schaar rondgaand Allis Chalmers Lanz 131
6 P. Wisse Kapelle 2-schaar rondgaand Niederschen Kramer 107
7 W. van der Bliek Wolphaartsdijk 2-schaar rondgaand Allis Chalmers Allis Chalmers 105
  UITSLAG heen- en weergaande ploegen – oldtimers:
1 A. van Dis Veere 1-schaar kantel Rumptstad Ford Dexta 141
2 C. Davidse Meliskerke 1-schaar wentel Cappon Deutz 134
3 R. Nieuwenhuijse Nisse 1-schaar kantel Goudland Schluter 133
4 R. de Theije Wolphaartsdijk 1-schaar kantel Rumptstad Massey-Ferguson 128
5 C. op ’t Hof Wolphaartsdijk 1-schaar kantel Rumptstad John Deere 127
6 A. van der Velde Nieuwerkerk 1-schaar 2weg ploeg Goudland Hanomag 125
7 J.D. Driesprong sHeer Arenskerke 1-schaar kantel Rumptstad Mc Cormick 123
8 J.L. de Visser Gapinge 1-schaar 2weg ploeg Kverneland Deutz 104
9 P. Noteboom Wolphaartsdijk 1-schaar wentel Ford 89