Categoriearchief: Nieuws

Nationaal kampioenen 2018

De nationaal kampioenen 2018 zijn:
rondgaand modern:
1. Ad Buijs
2. Har Meuwissen
3. Jac Linssen

wentel modern
1. Ton Meuwissen
2. Mark Veldink
3. Stefan Schreur

Oldtimer wielploegen
1. Leen Ras
2. Jan vd Zanden
3. Harrie Kusters

Oldtimer hef rondgaand
1. Frans Das
2. Jan Jonkers
3. Reint Lingbeek

Oldtimer hef heen en weer gaand
1. Marius Jenniskens
2. Ben Buijs
3. Maurice vd As

Oldtimer parallel
1. Maarten de Jong
2. Jan de Pinth
3. Dinand Nicolai

Paarden
1. Wim Koevoets
2. Kees Koenen
3. Ko Brooijmans

AOC
Wentel:
1. Rob Oosterhof
2. Martijn Teunissen
3. Frank Siebelink
4. Jen Rosseweij

Rondgaand:
1. Gerben Begeman
2. Gert-Jan Hartenhof

thumbnail of 2018Uitslagen oldtimers

thumbnail of 2018Totaal

thumbnail of 2018Paarden

thumbnail of 2018AOCvrijdag

Uitslagen AOC en voorlopige uitslag modern

Onder mooie weersomstandigheden zijn op vrijdag 12 oktober de Nationale ploegwedstrijden de Nationale Ploegwedstrijden begonnen.

Bij de AOC categorie zijn de uitslagen:

Wentel:
1. Rob Oosterhof
2. Martijn Teunissen
3. Frank Siebelink
4. Jen Rosseweij

Rondgaand:
1. Gerben Begeman
2. Gert-Jan Hartenhof

Bij Modern zijn de uitslagen van het ploegen op bonenland:
Wentel:
1. Ton Meuwissen
2. Mark Veldink
3. Stefan Schreur

Rondgaand:
1. Ad Buijs
2. Har Meuwissen
3. Jack Linssen

Hieronder de (detail) uitslagen
thumbnail of 2018AOCvrijdagthumbnail of 2018AOCRondgaand
thumbnail of 2018AOCwentel

Programmaboekje 2018 Kaaidijk, Hoofdplaat

thumbnail of Programmaboekje2018cmyk
Programma Nationale Ploegwedstrijden 2018 Hoofdplaat
Programma vrijdag 12 oktober
10:15 u Opening in de tent
10:45 u Parade deelnemers naar het veld
11:45 u Start ploegen openingsvoor
12:05 u Einde openingsvoor
12:50 u Hervatting wedstrijd
15:30 u Einde ploegwedstrijd
18:00 u Bekendmaking uitslag 1e dag
Programma zaterdag 13 oktober
09:00 u Opening in de tent
09:30 u Parade deelnemers naar het veld
10:15 u Start ploegen openingsvoor
10:35 u Einde openingsvoor
11:20 u Hervatting wedstrijd
14:00 u Einde ploegwedstrijd modern en paarden
15:00 u Einde ploegwedstrijd oldtimers
17:30 u Bekendmaking einduitslag

Deelnemerslijst per 9-10

Rondgaand
1 Ad Buijs Hedikhuizen
2 Jack Linssen Horn
3 John Meijers Herkenbosch
4 Har Meuwissen Maasbracht
5 Wim van de Pas Vessem
6 Jannes van de Pas Vessem
7 Johannes Timmer Putten
8 Bart Vonk Dronten
9 Clemens Wouters Bladel
Wentel
1
2 Niek den Boer Nieuwerkerk
3 Bert Bresser Diepenveen
4 Jack van de Broek Bladel
5 Lex Grootenraast Heeten
6 Ton Meuwissen Maasbracht
7 Laurens Pelgrom Olst
8 Gerjan Roetert Wesepe
9 Stefan Schreur Schalkhaar
10
11 Henry Schroyen Baexem
12 Harm van de Velden Veldhoven
13 Mark Veldink Deventer
AOC
1 Gerben Begeman Nieuwe Pekela
2 Gert-Jan Hartenhof Assen
3 Rob Oosterhof Startenhuizen
4 Jen Rosseweij Ulft
5 Frank Siebelink Varsseveld
6 Martijn Teunissen Wehl
Oldtimers Hef
1 Frans Das Veldhoven
2 Arie Degenkamp Breukelen
3 John Degenkamp Breukelen
4 Gerard Hoogendijk Dronten
5 Bertus Huijbrechts Lage Zaluwe
6 Anne Joldersma Smilde
7 Jantinus Joldersma Smilde
8 Jan Jonkers Elshout
9 Geert Knecht Heerde
10 Piet Kuipers Den Hout
11 Reint Lingbeek Nieuwe Pekela
12 Aljan Nicolai Eext
13 Dirk Segeren Mariahout
14 Tom Smaling Steensel
15 Theo Visser Bellingwolde
16 Dirk Vos Bovensmilde
17 Jos Witte Den Burg
Oldtimer getrokken
1 Peter Beex Veldhoven
2 Kees Donkers Rijen
3 Menno de Graaf Breezand
4 Piet van Kemenade Someren
5 Harrie Kusters Ysselstein  LB
6 Hans Kuipers Reusel
7 Bas Martens Lewedorp
8 Roel Mennega  Eext
9 Berend Migchels Onstwedde
10 Leen Ras Bellingwolde
11 Jan Rijnen Wintelre
12 Jannewim Rijnen Wintelre
13 Erik Schuringa Veendam
14 Henri Schut Varselder
15 Rene Schut Varselder
16 Adrie v Strien Wolphaartsdijk
17 Henk Tuitelaars Baarle Nassau
18 Robin van Voren Biervliet
19 G.J. Vrieling Dalen
20 Jan vd Zanden America
21
Oldtimer heen & weer
1 Maurice v/d Aa Mariahout
2 Kees Bastiaansen Rijsbergen
3 Freddy Bosscher Dedemsvaart
4 Anko Broekema Ruinerwold
5 Ben Buijs Etten Leur
6 Johan Crooijmans Gemert
7 Herman Groot Roesink Baak
9 Ad Hagenaars Oud Gastel
10 Jan Hollebrandse Teteringen
11 Luud Jacobs Boxtel
12 Marius Jenniskens Sambeek
13 Henry Navis Doetinchem
14 Toon de Nijs Moerstraten
15 Jan Oosterhof Den Burg
16 Marco Ridder Zuidermeer
17 Nol Rijkers Bladel
18 Dirk Schrooder Kuiper Dronten
19 Robert Smout Rijsbergen
20 Krijn in ’t Veld Zuid Beijerland
21 Richard de Vries Wellerlooi
8 Cees van Baar Middenbeemster
Oldtimer Parallel
1 Maarten de Jong Mantinge
2 Jan de Pinth Nieuwkuijk
3 Cees Schilder Emmeloord
4 Dienant Nicolai Assen
Paarden
1 Ko Brooymans Tholen
2 Cees Mol Waarde
3 Bart van der Wekken Kerkwerve
4 Marcel de Rooy Sprundel
5 Bert Eestermans Rijsbergen
6 Wim Koevoets Sprundel
7 Kees Koenen Sprundel
8 Wim Baremans Etten leur
9 Jan Broos Rijsbergen