Alle berichten van Hans Spieker

Nationaal kampioenen 2018

De nationaal kampioenen 2018 zijn:
rondgaand modern:
1. Ad Buijs
2. Har Meuwissen
3. Jac Linssen

wentel modern
1. Ton Meuwissen
2. Mark Veldink
3. Stefan Schreur

Oldtimer wielploegen
1. Leen Ras
2. Jan vd Zanden
3. Harrie Kusters

Oldtimer hef rondgaand
1. Frans Das
2. Jan Jonkers
3. Reint Lingbeek

Oldtimer hef heen en weer gaand
1. Marius Jenniskens
2. Ben Buijs
3. Maurice vd As

Oldtimer parallel
1. Maarten de Jong
2. Jan de Pinth
3. Dinand Nicolai

Paarden
1. Wim Koevoets
2. Kees Koenen
3. Ko Brooijmans

AOC
Wentel:
1. Rob Oosterhof
2. Martijn Teunissen
3. Frank Siebelink
4. Jen Rosseweij

Rondgaand:
1. Gerben Begeman
2. Gert-Jan Hartenhof

thumbnail of 2018Uitslagen oldtimers

thumbnail of 2018Totaal

thumbnail of 2018Paarden

thumbnail of 2018AOCvrijdag

Uitslagen AOC en voorlopige uitslag modern

Onder mooie weersomstandigheden zijn op vrijdag 12 oktober de Nationale ploegwedstrijden de Nationale Ploegwedstrijden begonnen.

Bij de AOC categorie zijn de uitslagen:

Wentel:
1. Rob Oosterhof
2. Martijn Teunissen
3. Frank Siebelink
4. Jen Rosseweij

Rondgaand:
1. Gerben Begeman
2. Gert-Jan Hartenhof

Bij Modern zijn de uitslagen van het ploegen op bonenland:
Wentel:
1. Ton Meuwissen
2. Mark Veldink
3. Stefan Schreur

Rondgaand:
1. Ad Buijs
2. Har Meuwissen
3. Jack Linssen

Hieronder de (detail) uitslagen
thumbnail of 2018AOCvrijdagthumbnail of 2018AOCRondgaand
thumbnail of 2018AOCwentel

Programmaboekje 2018 Kaaidijk, Hoofdplaat

thumbnail of Programmaboekje2018cmyk
Programma Nationale Ploegwedstrijden 2018 Hoofdplaat
Programma vrijdag 12 oktober
10:15 u Opening in de tent
10:45 u Parade deelnemers naar het veld
11:45 u Start ploegen openingsvoor
12:05 u Einde openingsvoor
12:50 u Hervatting wedstrijd
15:30 u Einde ploegwedstrijd
18:00 u Bekendmaking uitslag 1e dag
Programma zaterdag 13 oktober
09:00 u Opening in de tent
09:30 u Parade deelnemers naar het veld
10:15 u Start ploegen openingsvoor
10:35 u Einde openingsvoor
11:20 u Hervatting wedstrijd
14:00 u Einde ploegwedstrijd modern en paarden
15:00 u Einde ploegwedstrijd oldtimers
17:30 u Bekendmaking einduitslag