Deelnemers NPW per 26-7

Deelnemers NPW 2017 26-jul
RONDGAAND
1 Ad Buijs Hedikhuizen Fendt Kverneland
2 John Buijs Hedikhuizen Fendt Kverneland
3 Jack Linssen Horn Massey Ferguson Kverneland
4 John Meijers Herkenbosch Massey Ferguson Kverneland
5 Har Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
6 Jannes van de Pas Vessem Case IHC Kverneland
7 Wim van de Pas Vessem John Deere Kverneland
8 Bart Vonk Dronten Hanomag Kverneland
9 Clemens Wouters Bladel Fendt Kverneland
WENTEL
1 Bram van Beers Veldhoven Fendt Kverneland
2 Mark Boksem Haaksbergen Fendt Kverneland
3 Bert Bresser Diepenveen John Deere Kverneland
4 Jack van de Broek Bladel Case IH Kverneland
5 Lex Grotenraast Heeten Fiat Rumptstad/Kverneland
6 Jules Hermans Posterholt John Deere Lemken
7 Gerard Kienhuis Hengelo John Deere Vogel&Noot
8 Henk Klein Koerkamp Lettele Renault Rumptstad
9 Ton Meuwissen Maasbracht John Deere Kverneland
10 Herman Nagel Overdinkel Deutz Agrotron Lemken
11 Vincent Niehof Lattrop Renault Kverneland
12 Laurens Pelgrom Olst Massey Ferguson Rumptstad
13 Gerjan Roetert Wesepe Case IH 856xl Kverneland
14 Stefan Schreur Schalkhaar New Holland Kverneland
15 Henry Schroyen Baexem John Deere Goudland/Kverneland
16 Martijn Smeenk Diepenveen Case IH Kverneland
17 Gertjan Stokkers Boekelo Ford Regent
18 Geert Tibot Diepenveen Fendt Kverneland
19 Harm van de Velden Veldhoven Fendt Kverneland
20 Mark Veldink Deventer Valmet 6400 Rumptstad/Kverneland
Oldtimer getrokken
1 Peter Beex Veldhoven volvo 350  1959 IHC no,8 little genius 1950
2 Menno de Graaf Breezand Fordson F 1926 Ransomes 1957
3 Piet Jongejans De Cocksdorp Farmall M      1948 Case 1949
4 Piet v Kemenade Someren John Deere 1952 John Deere 1952
5 Harrie Kusters Ysselstein  LB Man 4wd  1946 Case   1950
6 Hans Kuijpers Reusel Farmall Super BMD 1950 Ransomes Litrac 1950
7 Willem Leeuwerik Wildervank Lanz Bulldog  7506 1950 Dreesman 1950
8 Bas Martens Lewedorp Steyer 180A 1956 Ramsomes Litrac  1948
9 Roel Mennega Eext Hatz TL 28 1959 Dreesman 1953
10 Leen Ras Bellingwolde Bolinder Munktell Volvo 1959 Ransomes Motrac 1939
11 Jan Rijnen Wintelre Fordson Major 1952 Ransomes Duotrac 1093
12 Henri Schut Varselder Mc Cormick D 436 1960 Mc Cormick  1945
13 Rene Schut Varselder Mc Cormick D 324  1958 Mc Cormick 1945
14 Adrie v Strien Wolphaartsdijk Hanomag  R35  1955 Cockshut 24A  1945
15 Albert Tepper Geesbrug BM 4-25 Terriër  1957 Cormick LG nr 8   1946
16 Henk Tuitelaars Baarle Nassau John Deere A    1946 Mc Cormick no 8    1950
17 Karel Tuitelaars Baarle-Nassau Mc Cormick super BMD 1955 Mc Cormick no 8    1950
18 Tiny Verhoeven Volkel Guldner G35S 1967 IHC no,8 little genius 1950
19 Robin van Voren Biervliet John Deere A    1945 John Deere 52  1940
20 Gerrit Vrieling  Dalen John Deere  A 1949 John Deere  N44  1949
21 Jan vd Zanden America Guldner G40a 1960 Ramsones Proconsul 12  1948
Oldtimer hef
1 Frans Das Veldhoven MF 35  1958 Kverneland  1958
2 Arie Degenkamp Breukelen Ford Dexta 1962 Kverneland 1952
3 Gerrie Gremmer Scheemda BM Volvo 1967 Platex  1957
4 Gerard Hoogendijk Dronten MF 35X  1963 Kverneland Hydrein 1960
5 Bertus Huijbrechts Lage Zwaluwe MC Cormisck 436  1959 Rumptstad  115 1965
6 Jantinus Joldersma Smilde Massey Ferguson 65 1961 Kverneland 1970
7 Ad de Jong Baarle-Nassau Lanz D2216  1955 Moline  1958
8 Jan Jonkers Elshout MF 35  1959 Ramsones TS 59  1956
9 Geert Knecht Heerde Massey Harris Pony 1947 Massey Harris  1947
10 Piet Kuijpers Den Hout MF 35X 1962 Rumptstad 1964
11 Reint Lingbeek Nieuwe Pekela David Brown 25D  1953 Platex   1958
12 Dinant Nicolai Assen Ford Dexta 1959 Dreesman 1957
13 Aljan Nicolai Drouwenermond Ferguson TEF 20 1955 Ferguson 1955
14 Alfred Olijve Bovensmilde Massey Ferguson 135  1965 Ferguson  1965
15 Henk Pras Valthe Cormick DGD-4   1953 Drenthe 1959
16 Erik Schuringa Veendam John Deere 500 1962 Dreesman 1962
17 Tom Smaling Steensel Ferguson 35  1961 Ransomes 1959
18 Johannes Timmer Putten Massey Ferguson 35 19658 Ramsones TS 59  1955
19 Jac Vedder Gieten Hannomag 1960 Dreesman  1958
20 Jos Witte Den Burg Massey Ferguson 35 1965 Kverneland 1970
21
Oldtimer heen & weer
1 Maurice v/d Aa Mariahout Ford Dexta  1959 Rumptstad EK 30  1959
2 Anko Broekema Ruinerwold Deutz D 15 1960 Krone  1960
3 Ben Buijs Etten Leur Deutz F2l 514  1951 Lemken  2weg 1960
4 Johan Crooijmans Gemert John Deere 310   1964 Rumptstad EK30 1968
5 Herman Groot Roessink Baak Mc Cormick D324  1956 Rumpstad EK 30 1959
6 Ad Hagenaars Oud Gastel MF 135 1962 Rumptstad EK30 1960
7 Jan Hollebrandse Teteringen Mc Cormick 436  1958 Lemken D27 HO 1965
8 Luud Jacobs Boxtel Schluter S350     1965 Rumptstad EK 30  1963
9 Marius Jenniskens Sambeek Deutz D30S  1959 Rumptstad EK30 1958
10 Gerrit Messchendorp Harkstede Lanz Buldog D 2416  1957 Maring  1955
11 H. Navis Doetinchem Porche Junior 1959 Krone  1959
12 J. Nijboer Dalfsen Zetor 3511        1970 Lemken  1970
13 Toon de Nijs Moerstraten Mc Cormick 423     1961 Rumptstad EK 30  1965
14 Jan Oosterhof Den Burg Mc Cormick B 275  1966 Krone 1966
15 Jelle Pauzinga Zuidermeer Deutz D 40L 1963 Rumptstad EK 30  1968
16 Marco Ridder Zuidermeer Deutz F2L612  1959 Rumptstad  1959
17 Nol Rijkers Bladel Lanz GLK  1940 IHC 42E   1937
18 Kees Romme Alphen  NB Steyr 80  1960 Krone  handhef 1957
19 Dirk Schrooder Kuiper Dronten Massey Ferguson 35  1957 Rumptstad  1958
20 Richard de Vries Wellerlooi Fiat R411  1959 Rumptstad EK30 1960
21
Parallel ploegen
1 Maarten de Jong Mantinge MF 35X  1962 Rumptstad  1969
2 Jan de Pinth Nieuwkuijk Deutz D 2505  1967 Rumptstad 1959
3 Stijn de Vries Wellerlooi Fiat 415 DT   1964 Krone    1960
AOC Leerlingen
1 Yanick Heusinkveld Lintelo ?? Lemken
2 Jesper ten Asbroek Haaksbergen Deutz Agrotron Rabewerk
3 Jim Teunissen Hummelo New Holland Kuhn
4 Luuk de Jonge Toldijk Valtra ??
5 Gerben Visser Angeren Massey Ferguson 135 Massey Ferguson
6 Bart Lensink Haarlo Massey Ferguson tef Rondgaande ploeg
Paarden ploegen
Eite Oosterveld Eenrum Kormos
Kees Koenen Sprundel Lin
Duurt Kuiper Zevenhuizen Karin van de Veldstreek en Daisy van Blankenheim

Jaarvergadering bij VSS Machinebouw gezellig en leerzaam

De jaarvergadering bij VSS Machinebouw was een gezellige bijeenkomst met veel ruimte voor onderling overleg en een mooie rondleiding door het bedrijf van VSS Machinebouw.

Tijdens de jaarvergadering is afscheid genomen van Fred Dekker en Pierre Hendrix. Beiden waren al vanaf 1980 actief tijdens de Nationale Ploegwedstrijden.

In samenwerking met de HMT, KLW en OTMV zijn nieuwe reglementen opgesteld die ervoor moeten zorgen dat zowel op de regionale als de landelijke wedstrijden dezelfde reglementen worden gebruikt. Kijk hier voor deze reglementen en de juryrapporten.

Op de Europese wedstrijden voor oldtimer ploegen komt een nieuwe categorie: Parallel ploegen. Dit gebeurt met standaard 2 schaar wentel ploegen waarbij de trekker type ouder moet zijn dan 1975 (classic / youngtimer). Dit jaar zullen er verschillende regionale demonstraties zijn en de Ploegvereniging is voornemens ook op de Nationale Ploegwedstrijden een extra categorie parallel ploegen te introduceren. Specifieke kenmerken zijn dat er een dubbele opening is vergelijkbaar met rondgaand en geen geer. De eindvoor is echter wel aangesloten op de beginvoor.

Zie hieronder een impressie van de jaarvergadering met een album.

2017JaarvergaderingVSSMachinebouw

Jaarvergadering Ploegvereniging Nederland 3 februari 2017 bij VSS Machinebouw Oudelande

[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5041-640x480.jpg]20580
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5009-640x480.jpg]17721
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5002-640x480.jpg]15520
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5003-640x480.jpg]14170
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5004-640x480.jpg]13280
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5010-640x480.jpg]12450
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5011-640x480.jpg]11671
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5015-640x480.jpg]11051
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5018-640x480.jpg]10261
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5019-640x480.jpg]9801
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5022-640x480.jpg]9180
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5024-640x480.jpg]8760
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5025-640x480.jpg]8340
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5027-640x480.jpg]8010
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5028-640x480.jpg]7580
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5031-640x480.jpg]7361
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5032-640x480.jpg]7180
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5034-640x480.jpg]7050
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5038-640x480.jpg]6930
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5039-640x480.jpg]6560
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5043-640x480.jpg]6420
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5045-640x480.jpg]6070
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5046-640x480.jpg]5931
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5052-640x480.jpg]5710
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5053-640x480.jpg]5600
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5054-640x480.jpg]5420
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5055-640x480.jpg]5350
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5056-640x480.jpg]5170
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5058-640x480.jpg]4930
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5059-640x480.jpg]4870
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5060-640x480.jpg]4690
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5064-640x480.jpg]4740
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5065-640x480.jpg]4650
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5066-640x480.jpg]4440
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5070-640x480.jpg]4490
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5071-640x480.jpg]4440
[img src=http://ploughing.nl/wp-content/flagallery/2017jaarvergaderingvssmachinebouw/thumbs/thumbs_img_5074-640x480.jpg]4460

 

Nieuwsbrief 49 en Jaarvergadering 3 februari bij VSS Machinebouw

De jaarvergadering wordt op vrijdag 3 februari gehouden bij VSS Machinebouw, Ovezandseweg 6a te Oudelande.

Agenda
10:00 u Ontvangst met koffie
10:30 u Jaarvergadering
12:00 u Lunch (eigen bijdrage € 5,- pp)
13:00 u Rondleiding door het bedrijf
VSS Machinebouw is onder ander producent van VSS AMAC en VSS Cappon landbouwmachines.

Opgave voor deelname bij Jan de Pinth (voor 1 februari aub)

Nieuwsbrief 49 is uit, zie hieronder. Deze zal begin januari bij de donateurs in de bus vallen.

December 2016

 

Uitslagen Bergeijk zaterdag

Detail uitslagen modern,  2016 Einduitslag-totaal
Detail uitslagen oldtimer, 2016uitslagen-oldtimers
Detail uitslagen paarden, 2016-uitslag-paarden
Detail uitslagen AOC, 2016 Uitslag AOC

Uitslagen Rondgaand

Naam Trekker Ploeg Punten Plaats
Har Meuwissen John Deere Kverneland 427.0 1
John Buijs Kubota Kverneland 404.0 2
Ad Buijs Fendt Kverneland 397.5 3
Jack Linssen Massey Ferguson Kverneland 379.5 4
John Meijers Massey Ferguson Kverneland 362.0 5
Jannes vd Pas International Kverneland 354.5 6
Clemens Wouters Fendt Kverneland 352.5 7
Wim vd Pas John Deere Kverneland 350.0 8
Bart Vonk Hanomag Kverneland 300.0 9
Bert Beijens Ford Kverneland 353.5 10

Uitslagen Wentel

Naam Trekker Ploeg Punten Plaats
Ton Meuwissen John Deere Kverneland 439.5 1
Stefan Schreur New Holland Kverneland 419.0 2
Jack vd Broek Case IH Kverneland 415.5 3
Harm vd Velden Fendt Kverneland 385.5 4
Bram van Beers Fendt Kverneland 375.0 5
Gerjan Roetert Case IH Kverneland 371.0 6
Gerard Kienhuis John Deere Vogel&Noot 359.0 7
Bert Bresser John Deere Kverneland 351.5 8
Henry Schroijen John Deere Goudland/Kverne 343.5 9
Mark Boksem Fendt Kverneland 337.0 10
Jos vd Sanden Renault Kverneland 327.5 11
Jarno Schoonen New Holland Kverneland 318.5 12
Geert Tiebot Fendt Kverneland 308.5 13
Jules Hermans John Deere Lemken 299.5 14
Martijn Smeenk Case IH Kverneland 294.0 15

Oldtimer Rondgaand wielploegen

Naam Plaats Totaal Plaats
Henri Schut Varselder 156 1
Jan de Pinth Nieuwkuijk 155 2
Harrie Kusters Ysselstein  LB 155 3
Roel Mennega Eext 154 4
Bas Martens Lewedorp 150 5
Adrie v Strien Wolphaartsdijk 146 6
Leen Ras Bellingwolde 144 7
Peter Beex Veldhoven 144 8
Jan vd Zanden America 139 9
Henk Tuitelaars Baarle Nassau 138 10
Jan Rijnen Wintelre 132 11
Jan van Herk Riethoven 131 11
Menno de Graaf Breezand 128 13
Rico Swuste Sijbekarspel 128 13
Rene Schut Varselder 128 15
Berend Migchels Onstwedde 127 16
Willem Leeuwerik Wildervank 127 17
Hans Kuipers Reusel 127 18
Piet van Kemenade Someren 126 19
Gerrit Vrieling  Dalen 124 20
Karel Tuitelaars Baarle-Nassau 119 21

Oldtimer Hefploegen

Naam Plaats Totaal Plaats
Frans Das Veldhoven 155 1
Jan Jonkers Elshout 154 2
Henk Pras Valthe 147 3
Piet Kuipers Den Hout 143 4
Jos Witte Den Burg 142 5
Johannes Timmer Putten 141 6
Aljan Nicolai Drouwenermond 141 7
Tom Smaling Steensel 141 8
Erik Schuringa Veendam 139 9
Dinant Nicolai Assen 136 10
Kees de Looff Arnemuiden 133 11
Maarten de Jong Mantinge 131 12
Jantinus Joldersma Smilde 128 13
Bertus Huijbrechts Lage Zwaluwe 127 14
Noud v Roij Riethoven 125 15
Dirk Beverlo Deil 122 16
John Degenkamp Breukelen 118 17
André Veldman Heerhugowaard 111 18
Kees Donkers Rijen 108 19
Arie Degenkamp Breukelen 99 20
Ad de Jong Baarle-Nassau 94 21

Oldtimer heen- en weergaand ploegen

Naam Plaats Totaal Plaats
Jan Ligtvoet Oosteind 163 1
Marius Jenniskens Sambeek 162 2
Ben Buijs Etten Leur 161 3
Jan Hollebrandse Teteringen 155 4
Luud Jacobs Boxtel 152 4
Richard de Vries Wellerlooi 150 6
Gerard Looijesteijn Anna Paulowna 149 7
H. Navis Doetinchem 147 8
Ad Hagenaars Oud Gastel 146 9
Robert Smout Rijsbergen 144 10
Maurice v/d Aa Mariahout 144 11
Kees Romme Alphen  NB 140 12
Marco Ridder Zuidermeer 139 13
Wim van den Brink Wijhe 134 14
Kees Bastiaansen Rijsbergen 131 15
Jelle Pauzinga Zuidermeer 128 16
Dirk Schrooder Kuiper Dronten 122 17
Jan Oosterhof Den Burg 115 18
J. de Laat Rutten 113 19
Anko Broekema Ruinerwold 99 20
Frank Coppelmans Keldonk 90 21

Paardenploegen

Naam Plaats Type ploeg Paarden Totaal Plaats
Wim Koevoets Sprundel Wentel Bram 150 1
Kees Koenen Sprundel Wentel Lin 148 2
Theo Herrijgers Sprundel Wentel Iris 138 3
Ko Brooijmans Tholen Wentel Greta en Rita van Bleijendaal 138 4
Peter van Gaal Berlicum Wentel Claartje en Vera van de Panhoeve 130 5
Jan van Schijndel Heesch Wentel Wiske van de Klaverhoeve en Annemarie in den Draai 112 6
Andre Bekkers Berlicum Wentel Thor van ’t Goedhof en Kobus van Seldensate 102 7
Erik Leendertse Biggenkerke Wentel Fientje van de Blauwpoort 94 8